Crt. Nume Prenume Club Sportiv Categorie Sex Status
1 Asavei Florin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
2 Bistran Rares Semimaraton 21 KM 30-39 ani
3 Iulian-Andrei Melniciuc Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
4 Doru Gabriel Raduta Semimaraton 21 KM 30-39 ani
5 Ciprian Tanase Semimaraton 21 KM 40-49 ani
6 Raboj Alin Semimaraton 21 KM 18-29 ani
7 Kristály Botond Semimaraton 21 KM 18-29 ani
8 Lupu Albert Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
9 Rotaru Sabin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
10 Damian Bogdan Datacor Running Team Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
11 Damian Bogdan Datacor Running Team Semimaraton 21 KM 30-39 ani
12 Mitan Tudor MYKINETIC Team Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
13 Staicu Andreea Semimaraton 21 KM 18-29 ani
14 Vlad Ploscaru Semimaraton 21 KM 18-29 ani
15 Adrian Hancu Carpathian Eagles Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
16 Zamfir Andrei Semimaraton 21 KM 30-39 ani
17 Matyas Bakk Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
18 Alex Nisipeanu acs fast line rockets Semimaraton 21 KM 30-39 ani
19 Grezer Peter Semimaraton 21 KM 30-39 ani
20 Bucur Norbert MyKinetic Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
21 Lara Stefanescu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
22 Gutierrez Andreu Ivan Hugo Sandhar team Semimaraton 21 KM 40-49 ani
23 Octavian Basa Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
24 Antonaru Georgiana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
25 Nicu Costinel Dumitru Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
26 Zagrean Petra Acs fast line rockets Semimaraton 21 KM 30-39 ani
27 Marina Raul Datacor Running Team Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
28 Chelmus Ioana Bianca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
29 Ditu Ionut Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
30 WOHLFART RUDOLF Semimaraton 21 KM 40-49 ani
31 Sunay Uteu Semimaraton 21 KM 50-59 ani
32 Cristina Irava Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
33 Cristian Pop Datacor running team Semimaraton 21 KM 30-39 ani
34 Razvan Bazavan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
35 RADU CATALIN SILVIU Semimaraton 21 KM 40-49 ani
36 Albert Szekely Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
37 NEDELCU ROXANA VALENTINA Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
38 Ghidrasan Maria Luiza Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
39 Cristinescu Elena-Gabriel 321sport Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
40 Zanfir Valentin EchipMont - Subcarpati Trail Run Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
41 Bogasiu Gabriel-Iulian 321sport Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
42 MITRASCU ALINA Semimaraton 21 KM 30-39 ani
43 MIRICA STEFAN Semimaraton 21 KM 30-39 ani
44 Chelaru Iulian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
45 Olarescu-Reuss Irina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
46 Dudas Iulia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
47 Hriscu Dan- Alexandru CSM Cluj-Napoca/SportGuru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
48 Haja Silviu Dynata C&I Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
49 NOEMI PAL Semimaraton 21 KM 30-39 ani
50 Lazar Lucian Regreen Runners Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
51 Glavan Catalin Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
52 Man Cristian Regreen Runners Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
53 Popescu Andrei Semimaraton 21 KM 30-39 ani
54 Daniel Alecu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
55 Fratila Dan TeamRun Semimaraton 21 KM 30-39 ani
56 Kasza László Semimaraton 21 KM 40-49 ani
57 Calin George Semimaraton 21 KM 18-29 ani
58 Jumara Anca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
59 Dominte Mircea dominte88.com Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
60 Burtea Stefania Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
61 Becheanu Liviu Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 60+ ani
62 Szabo Alexandra Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
63 Popa Alexandra Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
64 Glinta Robert Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
65 Tiron Anca Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
66 Tale Mihaela Semimaraton 21 KM 30-39 ani
67 Vasile Ramona TRA Semimaraton 21 KM 30-39 ani
68 Țilea Pepi Sponser Semimaraton 21 KM 50-59 ani
69 Stancu Alexandru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
70 Bilegan Stefan Datacor Running Team Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
71 Nastase Valentina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
72 Cosma Alin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
73 Antonia Ionela Rotaru 321sport Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
74 Viorel Vladescu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
75 Aristotel Marina Semimaraton 21 KM 30-39 ani
76 Voicu Sabrina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
77 Machidon Victor Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
78 Macovei Cecilia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
79 Niculescu Bogdan-Mihai Semimaraton 21 KM 30-39 ani
80 Mihaicuta Stefan Maccabi Semimaraton 21 KM 50-59 ani
81 Morar Nicolae Rares Runners Club Semimaraton 21 KM 30-39 ani
82 Surdu Constantin ASP Brasov Semimaraton 21 KM 50-59 ani
83 Erno Nagy Baraolt Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
84 Cringaru Maria Daniela Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
85 Stancu Marian Semimaraton 21 KM 50-59 ani
86 Valentin Daniel Hincu Semimaraton 21 KM 18-29 ani
87 Buclea Horatiu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
88 Ban Emanuel Florin Oradea Running Culture Semimaraton 21 KM 30-39 ani
89 VLADESCU ANA MARIA Atlas Arena Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
90 Cristian George Dobre Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
91 Martinescu Aurel Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
92 Manciu Alexandru Atlas Arena Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
93 Mocian Marius 321Start.run Semimaraton 21 KM 30-39 ani
94 Cristea-Naef Andreea Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
95 Ileana Matyos Locomotiva Bucuresti Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
96 Vlad Alexandru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
97 Titu Mateiaș Locomotiva Bucuresti Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
98 Moroianu Ana Maria Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
99 Petre Zeveleanu Locomotiva Bucuresti Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
100 Alexandru Lupescu Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 18-29 ani
101 Socol Eduard Cosmin Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
102 Gheorghiu Andrei ITAcademy Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
103 Andreea Petcu Joy2Move Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
104 Banu Lavinia Marilena Benchmark runing team Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
105 Purice Daniela Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
106 Garagaianu Cristian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
107 Butiuc Cristian Adrian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
108 Călin Marius Ielciu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
109 Titeiu Razvan Cetatea Brasovului Semimaraton 21 KM 40-49 ani
110 Hoaghea Mihail Doru Semimaraton 21 KM 40-49 ani
111 Cristian Polescu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
112 Wagner Robert Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
113 Orendi Andreas 8070runners Semimaraton 21 KM 30-39 ani
114 Cosmin Stanciu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
115 BALLAND Yoann Semimaraton 21 KM 30-39 ani
116 Mișan Georgel-Marius Semimaraton 21 KM 30-39 ani
117 Nisioi Cătălina Semimaraton 21 KM 30-39 ani
118 Stângaciu Teodora-Gabriela Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
119 Moiceanu Vicentiu Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
120 Elena Minodora Mălăescu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
121 Solovastru Simion Kids Move Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
122 Huza Oana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
123 Vasilescu Simona Kids Move Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
124 Deleanu Dan Semimaraton 21 KM 50-59 ani
125 TECUSAN ANDREAS Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
126 TECUSAN NICOLAE Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
127 Persoiu Florin Vladut Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
128 Husu Adrian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
129 Deaconu Liliana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
130 Otelea Catalin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
131 Petre Caramet Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
132 TOADER OCTAV Ultramaraton 70 KM Open
133 TOADER SOLEIL Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
134 SEVERIN PAUL Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
135 Puica Florin 321sport Semimaraton 21 KM 40-49 ani
136 Palici Viorel Andrei Steaua București Semimaraton 21 KM 30-39 ani
137 Scutariu Elena Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
138 Marko Zoltan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
139 Flacau Catalin Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 50-59 ani
140 Velisaru Mihai Semimaraton 21 KM 30-39 ani
141 Izabella Timea TOTH Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
142 Neaga Adriana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
143 Marinescu Alexandru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
144 Suson Adriana CS Triatlon Xtrem Brașov Semimaraton 21 KM 30-39 ani
145 Gheorghe Cristina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
146 Junique Diana Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 18-29 ani
147 Busca Cristina Semimaraton 21 KM 40-49 ani
148 Varga Dalia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
149 Biris Dan Mures Runners Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
150 Negovan Adalia Mures Runners Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
151 Razvan Petru Voinea Fsra Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
152 Dragomir Amalia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
153 Leuenberger Guillaume Semimaraton 21 KM 30-39 ani
154 Eric Montanede Semimaraton 21 KM 30-39 ani
155 Coltat Vincent Semimaraton 21 KM 30-39 ani
156 Modaert Robin Semimaraton 21 KM 18-29 ani
157 Dascalu Cosmin-Andrei Sergym Semimaraton 21 KM 18-29 ani
158 POIROT Rodolphe Semimaraton 21 KM 50-59 ani
159 Peter Herman Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
160 Turcu Ionut Radu Alergam prin padure Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
161 Diana Dinescu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
162 Trufin Lucian Ionel Vrancea Montană Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
163 Constandes Carmen Varvara Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
164 DRAGAN Dragos Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
165 DRAGAN STOICA MIHAELA Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
166 Patras Ionut Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
167 Cosovanu Daniel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
168 Loredana Marin Semimaraton 21 KM 18-29 ani
169 Madalin Chiricuta Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
170 Serbu Carmen Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
171 PARCIU Adrian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
172 Arhir Rares Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
173 Tatomir Bogdan CS Triatlon Xtrem Brașov Semimaraton 21 KM 40-49 ani
174 Tudor Cristian-Marian Semimaraton 21 KM 18-29 ani
175 Draghici Dan Libra Energize Semimaraton 21 KM 30-39 ani
176 Vieriu Catalin Hungry bear Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
177 GYURI ZEGHERU Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
178 Alexandru Anghel Semimaraton 21 KM 30-39 ani
179 Laurentiu Luca CS Next Sports Semimaraton 21 KM 18-29 ani
180 Vizitiu Ionut Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
181 Bîrsan Valentin Semimaraton 21 KM 18-29 ani
182 Tudor Rosca Maraton Piatra Craiului Semimaraton 21 KM 18-29 ani
183 Chiosa Gabriel CCU Semimaraton 21 KM 30-39 ani
184 Ionescu Razvan Andrei Semimaraton 21 KM 50-59 ani
185 Ionescu Alexandra Semimaraton 21 KM 50-59 ani
186 Bara Ioan-Alexandru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
187 Sabina Thormann Semimaraton 21 KM 30-39 ani
188 Fokt Lucian ACS Trupa lui Fane Ultramaraton 70 KM Open
189 Vrancianu Radu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
190 Molnar Csaba Mo-Ma Semimaraton 21 KM 30-39 ani
191 Rotar Luiza Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
192 TELETIN COSMIN Semimaraton 21 KM 40-49 ani
193 Caloian Cristina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
194 Adrian Rosca Ebasto Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 50-59 ani
195 Marius Toth Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
196 Spoitu Bogdan Adidas Runners Bucharest Semimaraton 21 KM 30-39 ani
197 Gogulancea Radu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
198 Nemir Emil Mazen Pogacean Semimaraton 21 KM 18-29 ani
199 Hăgătiș Adrian Ultramaraton 70 KM Open
200 Bizom Victor Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
201 Toma Marian Semimaraton 21 KM 18-29 ani
202 Ferastauaru Stefan Ultramaraton 70 KM Open
203 Saftoiu Catalin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
204 Dragan Calin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
205 Cazan Laura Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
206 Mihai Ciobanu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
207 Ilie Andrei-Bogdan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
208 Tarbasan Raluca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
209 Tarbasan Mihai Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
210 Vasilescu Misha 321 sport Semimaraton 21 KM 30-39 ani
211 Didi Ioan Anghel #CaterincaFugaTeam Semimaraton 21 KM 30-39 ani
212 Olariu Mihaela Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
213 Bornosus Denys Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
214 Cosma Alina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
215 CRISTIAN TUDOR Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
216 Daviot Dorian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
217 Neagu Lavinia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
218 Diaconu Raul Decathlon Brasov Semimaraton 21 KM 18-29 ani
219 Simionesei Alexandru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
220 Edwin Mihaly Lorincz Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
221 Petcu Bogdan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
222 Ionescu Simona Andreea Semimaraton 21 KM 18-29 ani
223 Castro Frank CSA Steaua București Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
224 Alexandro Stroia CSA Steaua București Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 18-29 ani
225 Sebastian Gogonea Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
226 Constantin Oana Maria Ultramaraton 70 KM Open
227 Oniga Sorin Metalurgistul Cugir Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
228 Hârjoc Vasile Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
229 Dobrinoiu Codrut Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
230 Hăprian Gheorghe Metalurgistul Cugir Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
231 Rogojan Raul Oradea running culture Semimaraton 21 KM Err!
232 Kamata Masahiro Semimaraton 21 KM 18-29 ani
233 Berheci Marius Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
234 Bratu Alexandru Ionut Semimaraton 21 KM 30-39 ani
235 Barna Iliuta Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 50-59 ani
236 Machidon Andreea Semimaraton 21 KM 30-39 ani
237 Pascu Viorel Semimaraton 21 KM 50-59 ani
238 Carciumaru Marcu Constantin Club Alpin Zarnesti Semimaraton 21 KM 40-49 ani
239 Ovesea Oana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
240 Gina Golaes Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
241 PAUN IULIANA RelaxYoga.ro Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
242 Buda Vlad Trail Running Academy Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
243 Petronela Elena Ursu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
244 Victorr Stoichita Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
245 Filip-Mihai Kokan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
246 Mirica Ozana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
247 Neagu Renato Semimaraton 21 KM 30-39 ani
248 Băetu Daniel Răzvan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
249 Terciu Codrut Semimaraton 21 KM 30-39 ani
250 Vladu Catalin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
251 Ildikó Fülöp - Semimaraton 21 KM 30-39 ani
252 Balint Ruxandra Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
253 Raducanu Vlad Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
254 Komiwes Gauthier Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
255 Daviot Dorian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
256 Popa Raluca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
257 Gallopin Jérôme Semimaraton 21 KM 40-49 ani
258 Bogdan Ibanescu Trail Running Academy Ultramaraton 70 KM Open
259 Mocreac Grigore Run Transylvania Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
260 Badea Costin 5 beri talpa Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
261 Alin Helgiu Semimaraton 21 KM 50-59 ani
262 Dobrota Nicolae Ultramaraton 70 KM Open
263 Sebastian Grigore Semimaraton 21 KM 30-39 ani
264 Claudia Tapoi Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
265 Mihai Vlad Marciuc Cicuitul Carpatiilor Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
266 Maria Prodan Benchmark Running Team Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
267 Suciu Emanuel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
268 NICOLAE DULUȚĂ Semimaraton 21 KM 50-59 ani
269 Andrei Croitoru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
270 Barbu George Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
271 Sor Yennie Semimaraton 21 KM 40-49 ani
272 Clinci Răzvan Nu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
273 Barbat Claudiu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
274 Jácint Dénes Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
275 Nicolae Madalin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
276 George-Cosmin Popa CSM Focșani 2007 Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 18-29 ani
277 Patrascu Dana STR-Echipmont Semimaraton 21 KM 50-59 ani
278 Cristian Chiriac Accesa Semimaraton 21 KM 40-49 ani
279 Cristian Chiriac Accesa Semimaraton 21 KM 40-49 ani
280 Negus Ovidiu Accesa Semimaraton 21 KM 40-49 ani
281 Romanca Maria Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
282 BODEA CRISTIAN ACCESA/CugiRace Semimaraton 21 KM 30-39 ani
283 Sanpetrean Catalin Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
284 Balaj Viorel Semimaraton 21 KM 30-39 ani
285 Miron Cornel Accesa Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
286 Popa Catalin Pentalog a Globant Division Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
287 Popa Ioana Amalia Pentalog a Globant Division Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
288 Calin Timicer Accesa Semimaraton 21 KM 30-39 ani
289 Ghisa Remus Semimaraton 21 KM 18-29 ani
290 Puia Anca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
291 Palaghe Lucian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
292 Budescu Ioana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
293 BUZATEL CRISTI MARIAN Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
294 SUCIU DANIEL VASILE Semimaraton 21 KM 18-29 ani
295 HAIZEA HORIA IOAN Semimaraton 21 KM 18-29 ani
296 BALCANU RAZVAN Semimaraton 21 KM 40-49 ani
297 GHEORGHE MUGUR ANDREI Semimaraton 21 KM 18-29 ani
298 AVRIS CERASELA Semimaraton 21 KM 30-39 ani
299 CALTEA CRISTINA Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
300 ANDRON RADU Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
301 BOLBORICI ADRIAN Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
302 HARSAN OLIVIA Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
303 FRATILA ANDREI Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
304 Farcas Bianca-Claudia Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
305 BALAZSI ISTVAN Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
306 Birtar Paul Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
307 TAPAI RADU Semimaraton 21 KM 40-49 ani
308 Eva-Maya Georgescu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
309 Mandreanu Petru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
310 STEFAN PLESA Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
311 Chilian Adrian Mureș Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
312 TOMA CRISTIAN HAi HUI Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
313 COSMIN TUTUIANU Semimaraton 21 KM 40-49 ani
314 Simona Constantin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
315 Marius Cozma Benchmark running team Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
316 Vasilescu Radu Kids Move Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
317 Mihnea Tutuianu Semimaraton 21 KM 40-49 ani
318 Diaconu Denisa Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
319 Veres Judy BENCHMARK RUNNING TEAM Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
320 POPA Sînziana ROUA TRICLUB Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
321 Grosanu Ioana-Angela Semimaraton 21 KM 30-39 ani
322 Stanciu Alexandru Semimaraton 21 KM 40-49 ani
323 Florin Onita Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
324 BOGDAN CONSTANTINESCU Semimaraton 21 KM 40-49 ani
325 Blega Daniel Semimaraton 21 KM 30-39 ani
326 Oti Tiberiu-Dan Semimaraton 21 KM 40-49 ani
327 Olaru Maria Semimaraton 21 KM 30-39 ani
328 CALETZEANU SILVIU Semimaraton 21 KM 40-49 ani
329 Spinescu Raluca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
330 Busurca Alexandru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
331 Ciobanu Ionut-Madalin Benchmark Running Team Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
332 Stoica Emilia Level Up Running Team Semimaraton 21 KM 30-39 ani
333 Neagu Catalin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
334 Ionescu Dante Semimaraton 21 KM 18-29 ani
335 PLUTI EUGEN Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 50-59 ani
336 Samson Adrian 10748 Ultramaraton 70 KM Open
337 Vilcu Radu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
338 Kraineva Elizaveta Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
339 Popa Dumitru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
340 Popa Marina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
341 Aparece Emanoil Ultramaraton 70 KM Open
342 Miu-Grapă Daniela Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
343 Popa Valentin Benchmark Running Team Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
344 Martin Laura Semimaraton 21 KM 40-49 ani
345 DuCu Gavril ;) Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
346 Popescu Marius Carpe Diem Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 50-59 ani
347 Prahoveanu Elena Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
348 Bildea Monica Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
349 Alexandru Belecciu Benchmark running team Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
350 Stan Simina Unstoppable Sport Club Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
351 Șerbănescu Gabriel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
352 Feron Marty Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
353 Calinescu Mihai Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
354 Rafiroiu Radu Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
355 Alina Cheles BENCHMARK RUNNING TEAM Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
356 Claudia Cotoveanu Olympus Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
357 Ghimpu Bogdan Olympus Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
358 Florin Stoian BENCHMARK RUNNING TEAM Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
359 Lazaroiu Narcisa Pentalog - a Globant division Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
360 Lupu Alin Dynata Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
361 Fenwick Ross Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
362 Neher Virginia Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 18-29 ani
363 Tărchilă Cornel NTTDATA Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
364 Turcu Raul Adexx Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
365 Gabriel Cojan Ciucas X3 Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
366 Zoltan Mathe Semimaraton 21 KM 30-39 ani
367 Durnea Carmen Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
368 Durnea Catalin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
369 Maria Catalin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
370 Bran Emilia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
371 Leondraliu Adrian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
372 Leondraliu Andra Semimaraton 21 KM 30-39 ani
373 Stoica Silviu Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
374 Ionut Ungureanu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
375 Nedea Paula Semimaraton 21 KM 40-49 ani
376 Bartok Eniko Circuitul Carpatilor Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 50-59 ani
377 Avramescu Mihai-Gavril Ultramaraton 70 KM Open
378 Zur Sahar Running without Excuses Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
379 Lavi NIv Running without Excuses Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
380 Cojocaru Stefan Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 18-29 ani
381 Cucu Andrei Semimaraton 21 KM 18-29 ani
382 Emil Cosa Semimaraton 21 KM 30-39 ani
383 Dumitrescu Georgiana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
384 Marian Paicu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
385 Grecu Leonard Semimaraton 21 KM 18-29 ani
386 Mihai Manole Subcarpati TRAIL RUN Semimaraton 21 KM 18-29 ani
387 Neacsu Ionut Semimaraton 21 KM 40-49 ani
388 Anca Andrei - Alexandru - Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
389 Ciorescu Octavian Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 30-39 ani
390 Birsa Ovidiu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
391 Mocanu Robert Andrei Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
392 Dumitru Magureanu Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
393 Stanciu Iulian Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 40-49 ani
394 Cojocariu Carmen Olympus Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
395 Zotescu Lucia Olympus Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
396 Dumbrava Codrut Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
397 Barb Paul Semimaraton 21 KM 30-39 ani
398 Rareș Sassebes Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 60+ ani
399 Coman Ewelina Agnieszka Semimaraton 21 KM 18-29 ani
400 Levesque Mathieu Semimaraton 21 KM 40-49 ani
401 Mihail Hurloi Semimaraton 21 KM 18-29 ani
402 Moraru Gabriela Semimaraton 21 KM 30-39 ani
403 Raducanu Cristi Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
404 Vasile Georgiana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
405 Iacob Francisca Semimaraton 21 KM 18-29 ani
406 Sava Gabriel Semimaraton 21 KM 40-49 ani
407 Buzurin Radu-Stefan Maraton 41 KM by Premium AEROTEC 18-29 ani
408 Sabau Gabriela Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
409 Ionut Sandu Benchmark Running Team Semimaraton 21 KM 30-39 ani
410 Lazar Gheorghe Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
411 Ilie Andreea Semimaraton 21 KM 30-39 ani
412 Bogdan Ioan Olariu Olympus Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
413 Cornea Adrian Olympus Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
414 Gradinaru Constantin Ultramaraton 70 KM Open
415 Andrei Simionesei Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
416 Filip Luminita Olympus Semimaraton 21 KM 30-39 ani
417 Santa Attila Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
418 Corina Savu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
419 Ionita Andreea Pentalog a globant division Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
420 Irimia Ionut Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
421 Dulgheru Nicoleta Pentalog a globant division Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
422 Vasiliu Radu Andrei Maraton 41 KM 50-59 ani
423 Boga Lili Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
424 Nicolae Balan Datacor Running Team Semimaraton 21 KM 30-39 ani
425 Rohozneanu Mihai-Gabriel Semimaraton 21 KM 30-39 ani
426 Cowart Ashley Semimaraton 21 KM 40-49 ani
427 Hamilton Joni Semimaraton 21 KM 40-49 ani
428 Cowart Lucas Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
429 Iordache Adrian Semimaraton 21 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
430 Septimiu Zavici Semimaraton 21 KM 50-59 ani
431 Feodor Plesco Semimaraton 21 KM 40-49 ani
432 Bota Iulia Kids Move Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
433 Paul-Sebastian Suciu Benchmark running team Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
434 Gherghe Roxana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
435 Enescu Valentin Benchmark running team Maraton 41 KM 30-39 ani
436 Nicoară Alexandru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
437 Draghici Alexandru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
438 Cojocaru Roxana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
439 Andreea Andreescu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
440 Georgescu Razvan Semimaraton 21 KM 50-59 ani
441 Palade Dan Marius Semimaraton 21 KM 40-49 ani
442 Constantin Raul-Ionut Semimaraton 21 KM 30-39 ani
443 Raileanu Alexandra Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
444 Ana Gabriela Bârnat Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
445 Iacob Eugen Benchmark Running Team Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
446 Capitan Dacian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
447 Deslogis Jocelyn Maraton 41 KM 18-29 ani
448 Andronachi Ion Semimaraton 21 KM 30-39 ani
449 Gazda Rafael ATIA Maraton 41 KM 18-29 ani
450 Baciu Diana Semimaraton 21 KM 18-29 ani
451 Timofte Adrian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
452 Gavrilut Serban Maraton 41 KM 18-29 ani
453 Oltean Florin Maraton 41 KM 40-49 ani
454 Davidescu Claudiu glasstuning Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
455 Rogoz Ionut-Mihai Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
456 Vlad Nicoleta Semimaraton 21 KM 30-39 ani
457 Lodina Sandra Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
458 Ghita Victor Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
459 Mihai Andreea Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
460 Ioan Maxim Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
461 Salagean Stefan Circuitul Carpaților Maraton 41 KM 30-39 ani
462 Belchior Rafael InteropLabs Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
463 Mihaiu Iulia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
464 Danila Marina Semimaraton 21 KM 30-39 ani
465 Elek Miky-Stefan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
466 Cristian Ciobanu Atletic Club Feldioara Maraton 41 KM 60+ ani
467 Popa Liviu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
468 Androne Bogdan Lucian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
469 Matei Călin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
470 Matei Bogdan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
471 Gratzl Daniel Semimaraton 21 KM 18-29 ani
472 Platillero Isabel PDF Roadrunners Semimaraton 21 KM 18-29 ani
473 Klippenstein Rodney PdF Roadrunners Semimaraton 21 KM 18-29 ani
474 Beck Jonathan PdF Roadrunners Semimaraton 21 KM 18-29 ani
475 Bahnmüller Tabea PdF Roadrunners Semimaraton 21 KM 18-29 ani
476 Flaming Vincent Semimaraton 21 KM 18-29 ani
477 Dogariu Dan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
478 Iacob Ionela Semimaraton 21 KM 40-49 ani
479 Rodica Emilia Bogdan Ultra Trupă Timișoara Ultramaraton 70 KM Open
480 Ene Bianca Semimaraton 21 KM 18-29 ani
481 Popa Ana Kidsmove Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
482 Oltean Adrian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
483 Radu Tănase Kids Move Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
484 Ngcobo Mandla Ultramaraton 70 KM Open
485 Ioana Constandache Nu e cazul Semimaraton 21 KM 18-29 ani
486 Canila Ovidiu-Daniel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
487 Canila Oana-Iuliana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
488 Damian Plesuvu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
489 Ionuț Stelian Scarlat Semimaraton 21 KM 40-49 ani
490 Klein Levente self Semimaraton 21 KM 50-59 ani
491 Munteanu Oana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
492 Mitroi Mihaita Ultramaraton 70 KM Open
493 Popa Rares Catalin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
494 Darius Alin Balmus Maraton 41 KM 18-29 ani
495 Motoc Marcel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
496 Dinu Turcanu CiucasX3 Maraton 41 KM 40-49 ani
497 Anca Mioara Ogica - Semimaraton 21 KM 40-49 ani
498 OLINSCHI MARIUS Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
499 Balanescu Mihaela 321Sport Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
500 Zinca Ionut Semimaraton 21 KM 30-39 ani
501 Buica Tatiana Insane Squad Semimaraton 21 KM 30-39 ani
502 TABIRCA Ionut Semimaraton 21 KM 40-49 ani
503 David Izabella Semimaraton 21 KM 18-29 ani
504 Giugastru Denisa Semimaraton 21 KM 18-29 ani
505 Scrobota Ioan Maraton 41 KM 30-39 ani
506 Stoica Emilia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
507 Cristache Andrei Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
508 Duma Iuliana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
509 Daniel Panait Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
510 Dolores Pana Share your run Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
511 Busuioc Bogdan Semimaraton 21 KM 18-29 ani
512 Mihai Iustin Cotenescu Semimaraton 21 KM 18-29 ani
513 Barbosu Gheorghe Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
514 Georgian Ionescu Semimaraton 21 KM 18-29 ani
515 Paul Pausescu CaterincaFugTeam Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
516 Constantin Pausescu CaterincaFugTeam Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
517 Raluca Voinea Semimaraton 21 KM 30-39 ani
518 Ojog Diana-Nicoleta Semimaraton 21 KM 30-39 ani
519 Racz Ramona Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
520 Dumitrescu Bogdan-Doru Semimaraton 21 KM 18-29 ani
521 Duta Corneliu Mihai Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
522 Duta Florentina Irina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
523 Bungau Ana Maraton 41 KM 30-39 ani
524 Mihaela Irimia Ultramaraton 70 KM Open
525 Puscariu Codruta Pentalog a Globant division Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
526 Lupulescu Dana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
527 CONSTANTIN MATEI Maraton 41 KM 60+ ani
528 Gligor Razvan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
529 Dumitru Rareș Pentalog a Globant division Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
530 Dulgheru Bogdan Pentalog a globant division Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
531 Emanuel Andrei Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
532 Elekes Tamas Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
533 Aron Dan Vasile Semimaraton 21 KM 30-39 ani
534 Pop Florin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
535 Gáspár Zoltán Ultramaraton 70 KM Open
536 Tomescu Magda Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
537 Puia Ioan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
538 Grancea Claudia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
539 Mădălina Brînză Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
540 Brinza Victoria Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
541 Adrian Dragoiu Pentalog - A Globant Division Semimaraton 21 KM 30-39 ani
542 Nadia Vasilache ACS ATLETIS Maraton 41 KM 40-49 ani
543 Georgiev Georgi Maraton 41 KM 40-49 ani
544 Manole Daniela Maraton 41 KM 30-39 ani
545 Kyryllova Oleksandra Elite Running Maraton 41 KM 40-49 ani
546 Catalin Adrian Buhnila Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
547 Catalin Brujban Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
548 TOMA MIHAI GENERALI LIONS Semimaraton 21 KM 30-39 ani
549 Nita Ioana GENERALI LIONS Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
550 Voicu Cristina GENERALI LIONS Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
551 Patras Daniela GENERALI LIONS Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
552 Bichinet Bogdan GENERALI LIONS Semimaraton 21 KM 40-49 ani
553 Rosu IONUT GENERALI LIONS Ultramaraton 70 KM Open
554 Miruna Moise Semimaraton 21 KM 30-39 ani
555 Toth Marius Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
556 Schiopu Daniel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
557 Pricope Ana-Ioana Bază 95 Aeriană - Bacău Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
558 Ștefănică Cătălin Baza 95 Aeriană - Bacău Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
559 Dolhascanu Andrei Baza 95 Aeriană - Bacău Semimaraton 21 KM 18-29 ani
560 Curca Bogdan Baza 95 Aeriană - Bacău Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
561 Nistor Virgil Baza 95 Aeriană - Bacău Semimaraton 21 KM 40-49 ani
562 Bulai Daniel Baza 95 Aeriană - Bacău Semimaraton 21 KM 18-29 ani
563 Iacob Catalina Semimaraton 21 KM 30-39 ani
564 Mihaela Nitescu Tenis arena Semimaraton 21 KM 30-39 ani
565 Dorneanu Edmond Semimaraton 21 KM 50-59 ani
566 Thomas Chloé Cuite accompagnée Semimaraton 21 KM 18-29 ani
567 Trinca Alin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
568 Blin Tom Semimaraton 21 KM 18-29 ani
569 Collado Sacha Semimaraton 21 KM 18-29 ani
570 Leonte Alin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
571 Constantin Toma Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
572 Marian Rosca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
573 Roussel Romain Semimaraton 21 KM 30-39 ani
574 Radulescu Alina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
575 Sommer-scalzolaro Lucas Semimaraton 21 KM 18-29 ani
576 Carrero-Lopez Yannick JeffBtrail Maraton 41 KM 30-39 ani
577 Popescu Andreea Semimaraton 21 KM 30-39 ani
578 Fatulescu Mara Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
579 Andrei Eusebiu - Octavian Semimaraton 21 KM 18-29 ani
580 Resteman Mirela Trail Running Academy Semimaraton 21 KM 40-49 ani
581 Bucataru Alexandru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
582 Florin Teletin Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
583 Ana Fatulescu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
584 Alexandra Danila Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
585 Ionut Adrian Neagoe Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
586 Crăciunesc Ciprian Robert Semimaraton 21 KM 30-39 ani
587 Ungureanu Andreea Diana Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
588 MAGDO-MINA Catalin Iuliu CLAKAT Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
589 MAGDO-MINA Ramona Claudia CLAKAT Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
590 Bineata Razvan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
591 Lichi Ana Maria Premium Aerotec Brasov Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
592 Alexandru Stanciu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
593 Chimu Stefan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
594 Ciceala Ana Sabina TrailRunning Academy Semimaraton 21 KM 30-39 ani
595 Petcu Bogdan TrailRunning Academy Semimaraton 21 KM 30-39 ani
596 Sebi Apostol Semimaraton 21 KM 18-29 ani
597 Gabor Vajda Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
598 Sarbu Ioana Maria Semimaraton 21 KM 30-39 ani
599 Andreea Vlădulescu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
600 Diaconu Daniel Roșia Montană Marathon Semimaraton 21 KM 30-39 ani
601 Caprarus Stelian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
602 Schweizer Yanis Semimaraton 21 KM 18-29 ani
603 Tanase Alexandru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
604 Bucsa Mariana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
605 Bogdan Sebastian Blanaru Semimaraton 21 KM 18-29 ani
606 Dumitru Andreea Semimaraton 21 KM 40-49 ani
607 Huruba Alin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
608 Oti Liliana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
609 Simon Réka Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
610 Cristina Ionescu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
611 Dumitru Adi Ultramaraton 70 KM Open
612 Dumitru Lesan Maraton 41 KM 18-29 ani
613 Hermenean Marius Nicolae Semimaraton 21 KM 50-59 ani
614 Buzan Ioana - Semimaraton 21 KM 50-59 ani
615 Costache Adrian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
616 Costache Doina Gabriela Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
617 Santa Adrian Pentalog - a Globant Division Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
618 Radu Dragos Maraton 41 KM 40-49 ani
619 Istrate Mihai Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
620 Daniela Alexe Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
621 Kiss Emőke Semimaraton 21 KM 30-39 ani
622 Codrea Árpád Sepsi tri sport Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
623 Dombrovski Oleg Semimaraton 21 KM 60+ ani
624 Ovidiu Stanila Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
625 Cozmincă Alexandra Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
626 Andreea Maria Olaru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
627 Iacov Boboc A.C.S străjerii Lupeni Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
628 Uncu Ionut Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
629 Georgeta Manolache ACS STRAJERII Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
630 Lupu Luca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
631 Moise Mihaela-Alexandra Semimaraton 21 KM 30-39 ani
632 Matei Florin Maraton 41 KM 50-59 ani
633 Pristavu Alina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
634 Szakacs Brigitta MyKinetic Team Semimaraton 21 KM 18-29 ani
635 Soldan Florin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
636 Copot Teodor Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
637 Sirbulescu Adriana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
638 Ionut Brînză Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
639 Bitere Dragos Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
640 Ibanescu Valentin Semimaraton 21 KM 40-49 ani
641 Kret Przemyslaw Maraton 41 KM 40-49 ani
642 Ghindea Loredana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
643 Dima Andreea Semimaraton 21 KM 30-39 ani
644 Alin Oprea Maraton 41 KM 40-49 ani
645 CRISTIAN MARTIN PREMIUM AEROTEC Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
646 Maior Alida Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
647 Roman Andrei Semimaraton 21 KM 30-39 ani
648 Draghiciu Horia Ashihara Karate Warriors Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
649 Popovici Ionut Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
650 Anghel Marius Muma\'s Old Boiz Maraton 41 KM 30-39 ani
651 Purcar Nicolae Muma\'s Old Boiz Maraton 41 KM 40-49 ani
652 Tibirean Petru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
653 Birts Jon Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
654 Ramona Puiu SANTA Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
655 Alin Madalin Porca Semimaraton 21 KM 40-49 ani
656 Demeter Ákos Share Your Run Semimaraton 21 KM 18-29 ani
657 Elisabeta Cseh SANTA Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
658 Toader-Claudiu Salagean Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
659 Laura-Georgeta Onofrei SANTA Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
660 Bedo Alexandru Ashihara karate warriors Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
661 Adina-Nicoleta Candrea Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
662 Bragau Cristinel Semimaraton 21 KM 40-49 ani
663 Pantazi Stefan Maraton 41 KM 50-59 ani
664 CHAIB-GALLI Gautier Maraton 41 KM 18-29 ani
665 Pantazi Gabriela Semimaraton 21 KM 50-59 ani
666 Avram Teodora Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
667 Sironin Dmitrii Semimaraton 21 KM 18-29 ani
668 Dobre Simona Semimaraton 21 KM 40-49 ani
669 Mirela Lacramioara Padure Semimaraton 21 KM 50-59 ani
670 ANDRIEŞ Alin Corneliu ROUA TRICLUB Maraton 41 KM 40-49 ani
671 Chiriac Ioana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
672 Ionut Felea Maraton 41 KM 40-49 ani
673 Stancioiu Razvan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
674 Banciu Catalin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
675 Miu Laurentiu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
676 Georgian Foca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
677 Ionescu Bogdan Semimaraton 21 KM 40-49 ani
678 Matei Razvan Maraton 41 KM 30-39 ani
679 Vasie Cosmin Semimaraton 21 KM 18-29 ani
680 Marius Ionuţ Ipate Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
681 Untea Costel A.S. Feteștiul aleargă Maraton 41 KM 60+ ani
682 Mariana Constantin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
683 Mihaela Tomescu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
684 Cerneschi Emilian Premium Aerotec Semimaraton 21 KM 40-49 ani
685 Robert Gyűjtő Share Your Run Semimaraton 21 KM 18-29 ani
686 Radu Valentin Cristian Maraton 41 KM 40-49 ani
687 POPELEA VIRGIL RUNNING ADDICTED BY FUBY Maraton 41 KM 40-49 ani
688 Damiean Florin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
689 Anamaria Nijnic Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
690 Raileanu Daniel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
691 Raluca Ene Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
692 Varlan Ionel Eduard PREMIUM AEROTEC BRASOV Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
693 Stanila Ecaterina Premium Aerotec Brasov Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
694 Radu Octavian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
695 Stanila Radu Premium Aerotec Brasov Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
696 Ciociu Alexandra Semimaraton 21 KM 18-29 ani
697 Moise Emil Semimaraton 21 KM 40-49 ani
698 Andrei Profire Semimaraton 21 KM 40-49 ani
699 VIOREL SÎRBU Semimaraton 21 KM 40-49 ani
700 Ungureanu Simona Semimaraton 21 KM 18-29 ani
701 Rosca Malina Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
702 Zima Zoltán Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
703 Alexandru Sandi Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
704 Busuioc Andrei Semimaraton 21 KM 18-29 ani
705 Casvean Florin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
706 Taras Constantin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
707 Alexandru Nuta Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
708 Matei Baczo Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
709 Kozomos Lajos Semimaraton 21 KM Err!
710 Simona Haută Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
711 Despa Alin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
712 Colonescu Andrei Semimaraton 21 KM 30-39 ani
713 Hermeneanu Alexandra Pentalog - a Globant Division Semimaraton 21 KM 18-29 ani
714 Gurau Traian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
715 Tamás Dombora Semimaraton 21 KM 18-29 ani
716 Dinu George Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
717 Alexandru Rusu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
718 Veres Alexandru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
719 Nita Jan Paul Semimaraton 21 KM 40-49 ani
720 SIMIONESCU Daniel Ultramaraton 70 KM Open
721 Sala Andrei Ultramaraton 70 KM Open
722 Pop Madalin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
723 Moreau Louis Quoicouteam Semimaraton 21 KM 18-29 ani
724 SAILLY Maelys Maraton 41 KM 18-29 ani
725 Gaga Maxi Datacor Running Team Semimaraton 21 KM 18-29 ani
726 Vasilache Marius Ultramaraton 70 KM Open
727 Geamina Gabriela Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
728 Sergiu Todos Semimaraton 21 KM 30-39 ani
729 Raileanu Petru Maraton 41 KM 18-29 ani
730 Bineata Simona Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
731 Jeanne LEFEBVRE Maraton 41 KM 18-29 ani
732 Rosca Ciprian Cristian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
733 Rosca Mihnea Ionut Adrian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
734 Calota Nicolae Semimaraton 21 KM 30-39 ani
735 Dragomir Sergiu Pentalog Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
736 Gradinariu Alexandru Pentalog Semimaraton 21 KM 30-39 ani
737 Adam Bogdan Pentalog Semimaraton 21 KM 30-39 ani
738 Valerian-Cristian Vicol Semimaraton 21 KM 18-29 ani
739 Adam Silvia Pentalog Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
740 Avarvarei Cornel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
741 MITREA MARIUS CATALIN Ploiești Running Club Maraton 41 KM 40-49 ani
742 Schiaucu Raluca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
743 Patricia-Elisabeta Dobra Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
744 Cosma Codruta Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
745 Radu Sebastian - Semimaraton 21 KM 18-29 ani
746 Costache Razvan Semimaraton 21 KM Err!
747 Gioacas Oana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
748 Serban George-Eduard Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
749 Birsan Maria Cătălina Semimaraton 21 KM 18-29 ani
750 Iordache Dragos Semimaraton 21 KM 30-39 ani
751 Grigore Cristina PGW Team Semimaraton 21 KM 40-49 ani
752 Grigore Mihai PGW Team Semimaraton 21 KM 40-49 ani
753 Rozs Laszlo - Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
754 Rozs Medve Mark - Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
755 Alexandru State Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
756 Zold Elena Semimaraton 21 KM 50-59 ani
757 Zold Cristian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
758 Daniel Grigore Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
759 Alexandra Grigore Semimaraton 21 KM 40-49 ani
760 Becmambet Ener Maraton 41 KM 30-39 ani
761 Moldovan Ovidiu Maraton 41 KM 40-49 ani
762 Ramona Nistor - Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
763 Diana Ciolan Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
764 Todor Boer Szabolcs My Kinetic Maraton 41 KM 30-39 ani
765 Badita Alexandra Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
766 Andrei Bianca - Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
767 Demeni Alexandru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
768 Barcan Florin Happy fighters Ultramaraton 70 KM Open
769 Lupu Alin Dynata Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
770 Galia Stainfeld Semimaraton 21 KM 40-49 ani
771 Costache Daniel Semimaraton 21 KM 40-49 ani
772 Zichil Maria Semimaraton 21 KM 30-39 ani
773 Gligoras Robert-Liviu PREMIUM AEROTEC Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
774 Sorin Tirtirau Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
775 Sorin Tanasiciuc Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
776 Macarie Paul Semimaraton 21 KM 40-49 ani
777 György László Maraton 41 KM 40-49 ani
778 Draghici Alex Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
779 Coltea Catalin Razvan Pensiunea Irina Semimaraton 21 KM 40-49 ani
780 Popa Ionut Eugen Semimaraton 21 KM 30-39 ani
781 Ciaus Cosmin Ion Subcarpati Trail Run Ultramaraton 70 KM Open
782 Olaru Anda Semimaraton 21 KM 30-39 ani
783 Panasiuk Oleksandr Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
784 Birtar Filip Emanuel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
785 Munteanu Adrian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
786 Petru Peredelcu Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
787 BACIU Antonel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
788 BACIU MARIA Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
789 Mehes Razvan Maraton 41 KM 50-59 ani
790 Hutanu Dan Semimaraton 21 KM 40-49 ani
791 Solca Simona Semimaraton 21 KM 40-49 ani
792 Pasniciuc Larisa Semimaraton 21 KM 30-39 ani
793 Bajan Daniel Semimaraton 21 KM 18-29 ani
794 Gargaz Marilena Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
795 Gargaz Marin-Claudiu Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
796 Dumitrescu Tatiana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
797 Sirbu Paula Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
798 Neculai-Adrian Bujor Fortza Steaua Semimaraton 21 KM 18-29 ani
799 MAGOR SZABO Semimaraton 21 KM 30-39 ani
800 Fazakas Emil - Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
801 Ilie Iloiu Circuitul Carpaților Maraton 41 KM 40-49 ani
802 Covaliu Ilinca Decathlon Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
803 Simulea Mircea Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
804 Chihaia Olivia Maria Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
805 Turcu Daniel Semimaraton 21 KM 30-39 ani
806 Voinescu Teodora Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
807 Alexandru Vlad Bogdan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
808 Manea Ana-Maria Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
809 ARCALIANU ADINEL Semimaraton 21 KM 30-39 ani
810 Manea George-Dan Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
811 Crivtonencu Adriana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
812 Spiridon Andreea Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
813 Tudorache Florin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
814 Scarlat Cosmin Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
815 Ispas Andreea Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
816 Comșa Filip Semimaraton 21 KM 18-29 ani
817 Bara Ioan-Alexandru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
818 Alexandru Găină-Moiceanu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
819 Rodica Istrate Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
820 Raluca Maria Scarlat Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
821 Codreanu Emanuel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
822 Arama Sorin-Daniel Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
823 Tudor Adrian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
824 Neda Katalin Semimaraton 21 KM 18-29 ani
825 Gyarfas Erzsebet Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
826 Mihai Spinu Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
827 Nelus-Constantin Balaceanu Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
828 Vlad Leizeriuc Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
829 Loredana Maria Budac Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
830 Lucian Budac Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
831 Jojea Agnes-Mimi Premium Aerotec Semimaraton 21 KM 30-39 ani
832 Constantinescu Razvan-mihai Semimaraton 21 KM 40-49 ani
833 Stefaneanu Rares Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
834 Tomegea Anca Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
835 Rusu Isabela Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
836 Cristina Gabriela Zaharia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
837 Cristian Zaharia Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
838 Sandu Marius Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
839 Boboc Maria Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
840 Petricica Bogdan-Marius Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
841 Arhip Alexandru Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
842 Dobrea Mihai Andrei - Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
843 Diaconu Horia Semimaraton 21 KM 18-29 ani
844 Cojocaru Dana Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
845 Dobrea Alexandru Marian Premium Aerotec SRL Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
846 Zoldi Claudiu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
847 Mihai Ciprian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
848 Popa Emilian Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
849 Buretea Mihai Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
850 Ciociu Viorel Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
851 Enache Adrian Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
852 Sirbu Adrian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
853 Hrimiuc Izabela Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
854 Păun Denisa Premium Aerotec Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
855 Boeriu Marius CaterincăFugTeam Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
856 Bortnowski Pierre Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
857 Barbat Valentin Bun de Tipar Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
858 Cosma Mihai Semimaraton 21 KM 18-29 ani
859 Cockerton Luke Semimaraton 21 KM 18-29 ani
860 Moga Victor Semimaraton 21 KM 18-29 ani
861 Ispas Andrei Sibian Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
862 Zsuzsa Rancz Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
863 Andresoi Corneliu Maraton 41 KM 40-49 ani
864 Constantin-Adrian Iancu Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
865 Ciobanu Ionut Semimaraton 21 KM 30-39 ani
866 Ditu Cocean Miruna Pentalog - a Globant division Semimaraton 21 KM 30-39 ani
867 Cocean Sebastian Pentalog Maraton 41 KM 40-49 ani
868 Turcu Adrian Constantin Pentalog- a Globant Division Semimaraton 21 KM 30-39 ani
869 Bezărău Daria AlpinClubBacau Semimaraton 21 KM 18-29 ani
870 Dragomir Alexandra Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
871 Molocea Florin Pentalog - a Globant Division Maraton 41 KM 40-49 ani
872 Chiru Stefania Pentalog - a Globant Division Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
873 Nicolae Dragos Cros 9 KM by Pentalog ➡ a Globant Division - Open
874 Toader Claudiu Salagean Alergatoretii Semimaraton 21 KM 30-39 ani
875 Ciobanu Alexandra Semimaraton 21 KM 30-39 ani
876 Pătrașcu Alexandru Valentin Ultramaraton 70 KM Open
877 Piciu Octavian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
878 Andrei Pana Cros 9 KM - Open
879 Nanea Iulia Cros 9 KM - Open
880 Bostinaru Stefan Semimaraton 21 KM 18-29 ani
881 Lupu Eduard Cros 9 KM - Open
882 Habib Renata Cros 9 KM - Open
883 Cotovitchi Vladimir Semimaraton 21 KM 30-39 ani
884 Tolbas Marius Cros 9 KM - Open
885 Nicola10 Horea Semimaraton 21 KM 60+ ani
886 Corban Mircea Anton Ultramaraton 70 KM Open
887 Enyedi David Semimaraton 21 KM 18-29 ani
888 Iosif Anca Semimaraton 21 KM 30-39 ani
889 Diana Lupu Cros 9 KM - Open
890 Cristian Cochintu Semimaraton 21 KM 40-49 ani
891 George Miu Cros 9 KM - Open
892 Petrescu Octavian 03-12-1970 Semimaraton 21 KM 50-59 ani
893 ANTONINA GORCEAC Cros 9 KM - Open
894 Stefan Bogdan Semimaraton 21 KM 40-49 ani
895 Parju Andrei Cros 9 KM - Open
896 Adrian Pitis Semimaraton 21 KM 40-49 ani
897 Mita Razvan Maraton 41 KM 30-39 ani
898 FLORIN APANAGHIE Cros 9 KM - Open
899 Paun Andreea Cros 9 KM - Open
900 Muraru Silviu-Iulian CEO Semimaraton 21 KM 30-39 ani
901 Vlad Neacsu Dinamo Semimaraton 21 KM 18-29 ani
902 Margineanu Tudor Semimaraton 21 KM 18-29 ani
903 Puianu Ana-Maria Semimaraton 21 KM 30-39 ani
904 Negru Alexandru Ioan #CaterincaFugaTeam Cros 9 KM - Open
905 Adrian Smeu Cros 9 KM - Open
906 Alexandru Stancu Maraton 41 KM 30-39 ani
907 Grigoruta Nora Cros 9 KM - Open
908 Nagy Gabriella Cros 9 KM - Open
909 Zayachuk Vitaliy Maraton 41 KM 40-49 ani
910 Roxana Popa ADIDAS RUNNERS BUCHAREST Semimaraton 21 KM 40-49 ani
911 Peiu Florian Cros 9 KM - Open
912 Bajzat Lucian Semimaraton 21 KM 18-29 ani
913 Brok Levente Semimaraton 21 KM 40-49 ani
914 Van Der Westhuizen Alina - Georgiana Semimaraton 21 KM 40-49 ani
915 Panturu Alexandra Maraton 41 KM 18-29 ani
916 Nedelcu Nicolae-George Cros 9 KM - Open
917 Raceala Monica Semimaraton 21 KM 40-49 ani
918 Cosovei Adrian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
919 Osiac Valentin Cristian Semimaraton 21 KM 18-29 ani
920 Butu Tudor Cozia Mountaun Run - Circuitul Carpatilor Maraton 41 KM 40-49 ani
921 Stanila Elena Cros 9 KM - Open
922 Bulgaru Teodor Cros 9 KM - Open
923 Stroescu Daniel Ultramaraton 70 KM Open
924 Baker Grant Cros 9 KM - Open
925 Walker Judd Cros 9 KM - Open
926 Bodi Ethan Cros 9 KM - Open
927 Kellam William Cros 9 KM - Open
928 Kellam Paul Cros 9 KM - Open
929 Bodi Annie Cros 9 KM - Open
930 Bodi Ciprian Cros 9 KM - Open
931 Luminita Copacel Maraton 41 KM 40-49 ani
932 Luta Alexandru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
933 Tampa Lucian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
934 Andra Haas Running addicted by fuby Semimaraton 21 KM 30-39 ani
935 Tímea Vanda Nagyosy Maraton 41 KM 18-29 ani
936 Iovan Alexandru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
937 Ciuca Sebastian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
938 Furnica Vlad Maraton 41 KM 30-39 ani
939 Sanmartinean Alexandru Cros 9 KM - Open
940 Raceala Mihai Semimaraton 21 KM 30-39 ani
941 Sorinel-Manuel Orzață Semimaraton 21 KM 30-39 ani
942 Tănase-Mihăilă Ruxandra Semimaraton 21 KM 30-39 ani
943 Zlavog Razvan LuftAnalytics Ultramaraton 70 KM Open
944 Badiu Andrei George Maraton 41 KM 30-39 ani
945 Prisneac Andreia Maraton 41 KM 30-39 ani
946 Ionela Ciobanu Cros 9 KM - Open
947 Bordei Alexandru - Semimaraton 21 KM 18-29 ani
948 Doval Lorand Cros 9 KM - Open
949 Doval-Ferencz Izabella Cros 9 KM - Open
950 Lucian Țibulca Ashihara Karete Wariors Cros 9 KM - Open
951 Toma Samuel Circuitul Carpaților Maraton 41 KM 18-29 ani
952 Bican Andreea Cros 9 KM - Open
953 Nechita Alin Cros 9 KM - Open
954 Petre Dragomir Semimaraton 21 KM 50-59 ani
955 Wu Yanan Semimaraton 21 KM 40-49 ani
956 Tiba Adrian Alergam Prin Padure Cros 9 KM - Open
957 Denes Lenart Rupicapra Team Maraton 41 KM 50-59 ani
958 Gyongyi Lenart Circuitul Carpatilor/Rupicapra Team Maraton 41 KM 50-59 ani
959 Lazar Paul Semimaraton 21 KM 50-59 ani
960 Litoiu Teofil Semimaraton 21 KM 18-29 ani
961 Alexandra-Ioana Ciorăscu Cros 9 KM - Open
962 Minciunescu Andreea Semimaraton 21 KM 30-39 ani
963 Comanici Razvan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
964 Sion Roxana Ultramaraton 70 KM Open
965 Rasina Luisa Semimaraton 21 KM 18-29 ani
966 Vlada George Maraton 41 KM 30-39 ani
967 Neagu Remus Ashihara Cros 9 KM - Open
968 Ovesea Andrei Cros 9 KM - Open
969 Bucur Mihaela - Semimaraton 21 KM 30-39 ani
970 Stoica Octavian Ultramaraton 70 KM Open
971 GONTILA Alina Cros 9 KM - Open
972 Tararache Cristian Cros 9 KM - Open
973 Rosu Victor Cros 9 KM - Open
974 Batranu Horia Semimaraton 21 KM 30-39 ani
975 Has Sebastian Semimaraton 21 KM 50-59 ani
976 Sapiga Eduard Semimaraton 21 KM 18-29 ani
977 Maier Adrian Maraton 41 KM 40-49 ani
978 Radoi Gabriel Semimaraton 21 KM 30-39 ani
979 JIANU Claudia Semimaraton 21 KM 40-49 ani
980 Matuschowitz Florian Semimaraton 21 KM 18-29 ani
981 Constantin Ioana Cros 9 KM - Open
982 VLADESCU Ionut-Catalin Semimaraton 21 KM 40-49 ani
983 Răduț Răzvan 321sport Semimaraton 21 KM 60+ ani
984 Simona Cristea Watford Joggers Maraton 41 KM 30-39 ani
985 Braniste Nicoleta Semimaraton 21 KM 40-49 ani
986 Valentin Ristea Semimaraton 21 KM 30-39 ani
987 Oaga Bogdan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
988 STINGA Cristi RECOBOL Ultramaraton 70 KM Open
989 Gabriela Sofian Cros 9 KM - Open
990 Iacovache Tudor Andrei Alergam prin padure Maraton 41 KM 40-49 ani
991 Sora Cristina-Mihaela Semimaraton 21 KM 30-39 ani
992 Gogosila Mihai-Cristian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
993 Bogdan-Iulian Voina Maraton 41 KM 40-49 ani
994 Lefeuvre Maxime Semimaraton 21 KM 30-39 ani
995 Malai Viorica Circuitul Carpatilor / Rupicapra Team Maraton 41 KM 40-49 ani
996 Sultanoiu Bogdan Cros 9 KM - Open
997 Ica Cristian Ovidiu Cros 9 KM - Open
998 Bradea Adrian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
999 Musat Justin Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1000 Irsu Ana-Maria Cros 9 KM - Open
1001 Ciontoiu Paul Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1002 Miuta Valerian Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1003 Muraru Iulian Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1004 Ciobanu Cătălin Mihai Cros 9 KM - Open
1005 Ghiciu Eugen Adelin Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1006 Anghelescu Lavinia Adriana Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1007 Manea Alexandra Stefania Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1008 Taslica Ecaterina Ileana SDA - Servicii de Depozitare si Arhivare SRL Cros 9 KM - Open
1009 Roiu Cristian SDA - Servicii de Depozitare si Arhivare SRL Cros 9 KM - Open
1010 Veregut Ioana SDA - Servicii de Depozitare si Arhivare SRL Cros 9 KM - Open
1011 Coman Janina SDA - Servicii de Depozitare si Arhivare SRL Cros 9 KM - Open
1012 Badarau Andreea SDA - Servicii de Depozitare si Arhivare SRL Cros 9 KM - Open
1013 Tiganescu Bogdan SDA - Servicii de Depozitare si Arhivare SRL Cros 9 KM - Open
1014 Marginean Leonte SDA - Servicii de Depozitare si Arhivare SRL Cros 9 KM - Open
1015 Farcas Iulian SDA - Servicii de Depozitare si Arhivare SRL Cros 9 KM - Open
1016 Buta Alexandra SDA - Servicii de Depozitare si Arhivare SRL Cros 9 KM - Open
1017 Coraiu Florin SDA - Servicii de Depozitare si Arhivare SRL Cros 9 KM - Open
1018 Paul Silviu Gheorghe Cros 9 KM - Open
1019 Vasile-Staticescu Virgil Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1020 Gavrila Ervin Cros 9 KM - Open
1021 Cosmin Baiasiu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1022 Onofrei Larisa Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1023 Ioan Pindaru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1024 Buga Ion CSM Cluj Semimaraton 21 KM 60+ ani
1025 Pascu Ioana Cros 9 KM - Open
1026 Mihai Tamas Alpin Cluub Bacau Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1027 Peter Andrei - Iosif Cros 9 KM - Open
1028 Breban Sergiu Maraton 41 KM 18-29 ani
1029 Surugiu Dragos-Andrei Resita Outdoors Maraton 41 KM 18-29 ani
1030 Daniel Vasile Blendea Happy Fighters Brașov Cros 9 KM - Open
1031 Serban Silviu Alexandru Ultramaraton 70 KM Open
1032 Adrian Manea Maraton 41 KM 18-29 ani
1033 Cristina Stoica Subcarpatitrailrun Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1034 Pray Matthew Ultramaraton 70 KM Open
1035 Adrian Bratu Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1036 Danici Alexandr Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1037 Richard Caroline Maraton 41 KM 30-39 ani
1038 Lixandroiu Gabriela Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1039 Ștefan Mladin Cros 9 KM - Open
1040 Modoranu Anca Cros 9 KM - Open
1041 Gheorghe Codrea RosiaMontanaMarathon Maraton 41 KM 50-59 ani
1042 Husariu Ionuț Alexandru Hoka Team Romania Maraton 41 KM 30-39 ani
1043 Țârulescu Radu Edu ZECE Plus Cros 9 KM - Open
1044 Razvan Soare Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1045 Mititelu Simona Circuitul Carpatilor Maraton 41 KM 40-49 ani
1046 Patras Paul Bogdan Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1047 Mardari Andrei Cros 9 KM - Open
1048 Diaconescu Mihai Running Club Maraton 41 KM 40-49 ani
1049 State Catalin Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1050 Mara Voicu Vertical Sport Maraton 41 KM 30-39 ani
1051 Dascalu Lucian Cros 9 KM - Open
1052 Mioara Miloș Circuitul Carpaților Maraton 41 KM 40-49 ani
1053 Laszlo Stefan Calin Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1054 Zaki Zaki Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1055 Mara Flucuș Corona Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1056 Bancila Oana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1057 Bujor Andreea Cros 9 KM - Open
1058 Chircu Florin Clubul Alpin Roman Maraton 41 KM 50-59 ani
1059 Cepoiu Iulian Cros 9 KM - Open
1060 Dudita Stefan 5110 Maraton 41 KM 40-49 ani
1061 Dumitrașcu Dorin 31699 Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1062 Titeiu Claudia 2631 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1063 Stama Alexandra Cros 9 KM - Open
1064 Ioana Obrescu Cros 9 KM - Open
1065 Tiplea Valentin Cros 9 KM - Open
1066 Lambă Cosmin TrailRunning Academy Ultramaraton 70 KM Open
1067 IBANESCU TEODOR MOTIVATION ROMANIA Cros 9 KM - Open
1068 Moreau Olivier Maraton 41 KM 40-49 ani
1069 Bujor Iustinian Cros 9 KM - Open
1070 Plesa Georgiana Cros 9 KM - Open
1071 Bobeica Roxana Madalina Cros 9 KM - Open
1072 Popa Adrian TIGRES Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1073 Boldizsar Sandor 821 Maraton 41 KM 50-59 ani
1074 Predie Emilian Marsupy Squad Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1075 Acs Albert 3318 Maraton 41 KM 30-39 ani
1076 Toral Rocio Running Vampires Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1077 Dorobantu Adrian 1559 Cros 9 KM - Open
1078 Visan Daniel 11907 Cros 9 KM - Open
1079 Bilegan Cristian Datacor Running Team Ultramaraton 70 KM Open
1080 Petrea Bogdan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1081 Beletoiu Claudiu SUNT IN FORMA Ultramaraton 70 KM Open
1082 Blajiu Gheorghe Sponser Team Maraton 41 KM 50-59 ani
1083 Damian Susanu - Cros 9 KM - Open
1084 Sereda Voicu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1085 Ion Lucian Maraton 41 KM 30-39 ani
1086 Iulian-Andrei Melniciuc Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1087 Plesca Adrian Cros 9 KM - Open
1088 Clipa Laurentiu 23736 Cros 9 KM - Open
1089 Cristea George 1074 Cros 9 KM - Open
1090 Florin Galu Maraton 41 KM 30-39 ani
1091 Catargiu Simona 36854 Cros 9 KM - Open
1092 Simion Daniel-Octavian Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1093 Țiclea Marilena-Magdalena Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1094 George Ardelean 41591 Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1095 Gabriel Iusco 17850 Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1096 Cosoveanu Alexandru 45565 Cros 9 KM - Open
1097 Mădălina Bădic - Cros 9 KM - Open
1098 Ionut Bădic - Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1099 Iancu Ana-Maria 40280 Cros 9 KM - Open
1100 Culcea Vlad 30902 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1101 Mocanu Mihaela Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1102 Crainic Calin Autoliv Cros 9 KM - Open
1103 Acsinte Ciprian 23586 Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1104 Buhai Adrian Maraton 41 KM 40-49 ani
1105 Lavinia Lacatusu Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1106 Traian Flucus Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1107 Constantin Dan 13776 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1108 Lengyel Norbert 41827 Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1109 Manea Catalin Mihai 12648 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1110 Nicoleta-Lavinia Mirgheanu 10465 Cros 9 KM - Open
1111 Spatar Alexandru 45536 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1112 GUCEANU GHEORGHE 360 Cros 9 KM - Open
1113 Graur Sandra-Madalina AUTOLIV 23283 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1114 Alexandru Dragut Cros 9 KM - Open
1115 Ene Madalin Maraton 41 KM 40-49 ani
1116 Szenasi Gyorgy Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1117 Szenasi Peter Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1118 Szekely Tamas 14366 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1119 Stana Cristina Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1120 Balogh Szoreny Marca 44411 Cros 9 KM - Open
1121 Popescu Cristian Insane Squad Ultramaraton 70 KM Open
1122 Ciobanu Lucian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1123 Cosma Ionut ARO 14615 Cros 9 KM - Open
1124 Nicusor-Andrei Vasiliu 995 Cros 9 KM - Open
1125 SERBAN Cristina 7968 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1126 BRAN Roland 13421 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1127 Groza Lucian 2295 Cros 9 KM - Open
1128 Gearip Maria-Marilena 43305 Cros 9 KM - Open
1129 Stan Mircea Cros 9 KM - Open
1130 Paulet Alexandru Marian 19398 Cros 9 KM - Open
1131 Runceanu Catalina 5968 Cros 9 KM - Open
1132 Croitoru Anamaria Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1133 Tanase Andra Georgiana Cros 9 KM - Open
1134 Lacatus Catalina 40192 Cros 9 KM - Open
1135 Drăgușel Marius Cristian Maraton 41 KM 40-49 ani
1136 State Costel Cros 9 KM - Open
1137 Andrei Aparaschivei 40349 Cros 9 KM - Open
1138 Darie George-Alexandru 29910 Cros 9 KM - Open
1139 Lacatus Florentina 38443 Cros 9 KM - Open
1140 Popovici Sorin 33495 Cros 9 KM - Open
1141 Stanciu Silviu 4981 Cros 9 KM - Open
1142 Lefter Vasilica 6098 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1143 Ioana Claudiu 20793 Cros 9 KM - Open
1144 Vlad Dumitrache Ultramaraton 70 KM Open
1145 Serban Stefan 39202 Cros 9 KM - Open
1146 Vlad Mircea Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1147 SANDULEA ANDREI 8276 Cros 9 KM - Open
1148 Andrei Burciu 33391 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1149 Scafaru Ionela 987 Cros 9 KM - Open
1150 Taus Calin 3000 Cros 9 KM - Open
1151 Varlan Ciprian Cros 9 KM - Open
1152 Diaconu-Ioana Elena 26450 Cros 9 KM - Open
1153 Micu Ionut 7176 Cros 9 KM - Open
1154 Voina Bogdan Iulian 1317 Ultramaraton 70 KM Open
1155 Ciora Andrei 24313 Ultramaraton 70 KM Open
1156 Dan Cristea 1245 Cros 9 KM - Open
1157 Ghilas Cristian 341 Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1158 Ungureanu Andrei 11419 Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1159 Sandru Dragos Maraton 41 KM 18-29 ani
1160 Ivanov Alexandru #RupicapraTeam Maraton 41 KM 40-49 ani
1161 Popescu Adrian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1162 Balasoiu Cristian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1163 Donica Victoria Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1164 Gheorghita Nicolae Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1165 Sergiu Caliga Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1166 Pop Iulia Cristina Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1167 Invictus Iulian Serban Ultramaraton 70 KM Open
1168 Hughes Jenny Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1169 Luca Ana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1170 Serban Catalina Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1171 Cristea Cristian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1172 Cristian George Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1173 Bogdan Filipescu RoadRunnerSv Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1174 Adrian Bursuc Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1175 Dobrin Cosmin Level Up Running Team Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1176 Ferencz László-Csaba Cros 9 KM - Open
1177 Lázár Ágota Cros 9 KM - Open
1178 Luția Ionuț Cros 9 KM - Open
1179 Babos Robert Ultramaraton 70 KM Open
1180 Calinovschi Anca Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1181 U Estera Cros 9 KM - Open
1182 U Eliza Cros 9 KM - Open
1183 U Dan Cros 9 KM - Open
1184 Labar Ionut Cros 9 KM - Open
1185 Mihail Adascalitei Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1186 Iancu Florin 321SPORT Cros 9 KM - Open
1187 Dilimot Cosmina Cros 9 KM - Open
1188 Silviu Ioan Popescu Cros 9 KM - Open
1189 Stefan Turta Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1190 Musat Alexandra Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1191 Grigore Mihaela Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1192 Ovidu-Cristian Tucmeanu Csm Cluj Cros 9 KM - Open
1193 Soare Gabriel Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1194 Boicu Adrian-Ștefănel Cros 9 KM - Open
1195 Rusu Daiana Sînziana Cros 9 KM - Open
1196 PREDA ELENA ASOCIATIA SPORTIVA FETESTIUL ALEARGA Semimaraton 21 KM 60+ ani
1197 Maronnier Alex Quoicouteam Maraton 41 KM 18-29 ani
1198 Dumitrascu Ion Ultramaraton 70 KM Open
1199 Vasile Ciprian Agheorghiesei Maraton 41 KM 40-49 ani
1200 Crisan Robert Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1201 Andrusca LUCIAN Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1202 Moldovan Andrei Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1203 Morosan Oana Madalina Cros 9 KM - Open
1204 Luchian Paul Cros 9 KM - Open
1205 Galatanu Sabina Cros 9 KM - Open
1206 Toda Catalin Ultramaraton 70 KM Open
1207 Leonte Andrei Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1208 Bogdan Ioan Olariu Ultramaraton 70 KM Open
1209 Restivan Radu 321sport Maraton 41 KM 30-39 ani
1210 Motoc Ioana Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1211 Cascaval Adrian Casadi Semimaraton 21 KM 60+ ani
1212 Ene Irinel Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1213 Mardari Dragos Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1214 Catalin Alex Filiuta Cros 9 KM - Open
1215 LEFTER Vasilica Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1216 Mihailescu Antonia Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1217 Marius Daniel Ilie Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1218 NEGRU GHİȚĂ Clubul Sportiv 57Black Baia Mare Semimaraton 21 KM 60+ ani
1219 Sandu Marius Danut SC Danamar Impex srl Maraton 41 KM 50-59 ani
1220 Lupa Daniel Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1221 Lupa Adriana Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1222 Lupa Raluca Cros 9 KM - Open
1223 Barlea Alina Cros 9 KM - Open
1224 Ivanescu-Gliga Andrei InfinityRun Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1225 Neagu Cornel CS Medgidia Cros 9 KM - Open
1226 Balbae Adriana Cros 9 KM - Open
1227 Arustei Tudor Maraton 41 KM 40-49 ani
1228 SOLDAN GEORGE ALERGAM PRIN PADURE Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1229 SOLDAN GHEORGHE ALERGAM PRIN PADURE Semimaraton 21 KM 60+ ani
1230 Solcan Mihai Andrei Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1231 Modog Oana Alina Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1232 Pintilie Octav Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1233 Ioan Fulica Semimaraton 21 KM 60+ ani
1234 Stancu Valeriu Cros 9 KM - Open
1235 Gearip Gabriel Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1236 Gkerdouki Eleftheria N/A Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1237 Eugenia Emilia Paduraru Semimaraton 21 KM 60+ ani
1238 CACIULAN IOANA Semimaraton 21 KM 60+ ani
1239 Dumitrescu Florina Cristiana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1240 Costel Zidaru Rapid Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1241 Radu Rusu Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1242 Monica-Elena Ilie Cros 9 KM - Open
1243 Dodin Alexandru Maraton 41 KM 30-39 ani
1244 Nicusor Daniel Bujin Maraton 41 KM 50-59 ani
1245 Barbieru Razvan Gabriel CiucasX3 Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1246 Chiroiu Dana Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1247 Robea Constantin Adrian Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1248 Dragoi Radu-Constantin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1249 Mitescu Cosmin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1250 Popiuc Marius Maraton 41 KM 30-39 ani
1251 Chiriac Elena Cros 9 KM - Open
1252 Chiriac Adrian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1253 Matei Cristian Cros 9 KM - Open
1254 Alexandru Cosmin Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1255 Alin Stelian Danciu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1256 Rapotan Violeta Maraton 41 KM 30-39 ani
1257 Rapotan Ionel Ultramaraton 70 KM Open
1258 Emil Pașcan Ultramaraton 70 KM Open
1259 Cîrstoc Iulia Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1260 Dumitru Cristina Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1261 Popescu Sebastian Ultramaraton 70 KM Open
1262 Hedan Fabien Ultramaraton 70 KM Open
1263 Dinescu Claudiu Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1264 Caimacan Serghei Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1265 Solcan Nicoleta Gabriela Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1266 Zamfir Alexandru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1267 Durlan Ana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1268 Lup Dragos Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1269 Leu Alexandra Semimaraton 21 KM 60+ ani
1270 Lupu Cristian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1271 Csilla Fulop Maraton 41 KM 40-49 ani
1272 Bocse Andreea Larisa Maraton 41 KM 18-29 ani
1273 Simona Machidon Cros 9 KM - Open
1274 Cosmin Ciausu Maraton 41 KM 30-39 ani
1275 Cataraga Alina Cros 9 KM - Open
1276 Voicu Ionuț-Sorin Maraton 41 KM 18-29 ani
1277 Ene Angelica Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1278 Zupcau Lidia Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1279 Negut Cristi Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1280 Focsa Alexandru Datacor Running Team Maraton 41 KM 30-39 ani
1281 Costache Cristina Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1282 Stanciu Cristian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1283 Edit Santa Cros 9 KM - Open
1284 Andres Gheorghe Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1285 Vasile Matei Locomotiva București Semimaraton 21 KM 60+ ani
1286 Mosoiu Cristian Pe cont propriu Maraton 41 KM 30-39 ani
1287 Budacă Adrian Ultramaraton 70 KM Open
1288 Spinu Cornel Ultramaraton 70 KM Open
1289 Duta CRISTIAN Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1290 Stan Florin ACS Transylvania Heroes Maraton 41 KM 30-39 ani
1291 Capitanu Ionut Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1292 Aura Ionescu Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1293 Raluca Anton Cros 9 KM - Open
1294 Cristian Catalin TrailRunning Academy Ultramaraton 70 KM Open
1295 Marius Romica Cozma Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1296 Tohanean Iulia Cros 9 KM - Open
1297 Banescu Andrei Lot SMFA Ultramaraton 70 KM Open
1298 Tohanean Dorin Cros 9 KM - Open
1299 Tohanean Stefan Cros 9 KM - Open
1300 Tohanean Dragos Cros 9 KM - Open
1301 Daniel Mitroi Ultramaraton 70 KM Open
1302 Tohanean Denisa Cros 9 KM - Open
1303 Tala Bogdan CugiRace Maraton 41 KM 30-39 ani
1304 Popovici Alexandru Ultramaraton 70 KM Open
1305 Mariut Ovidiu Cros 9 KM - Open
1306 Joita Cristian Obstacle Runners Timișoara Ultramaraton 70 KM Open
1307 Neagu Cornel CS Medgidia Ultramaraton 70 KM Open
1308 NICOLETA SIMONA MIHAI Ultramaraton 70 KM Open
1309 Catalin Nedelcu Maraton 41 KM 18-29 ani
1310 Marian Pascu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1311 Ildiko FODOR FITNESS TRIBE Cros 9 KM - Open
1312 Szilamer FODOR FITNESS TRIBE Cros 9 KM - Open
1313 Jeno Joo Fitness Tribe Sf.Gheorghe Cros 9 KM - Open
1314 Ilie Juncu Velocitas Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1315 Costea Sorin Cros 9 KM - Open
1316 Cristina Constantin Cros 9 KM - Open
1317 Alexandru Sorin Cros 9 KM - Open
1318 White Troy Running Vampires Ultramaraton 70 KM Open
1319 Iacob Paula Ana Maraton 41 KM 40-49 ani
1320 Schuster Loredana Gabriela BERTSCHI Cros 9 KM - Open
1321 Schuster Loredana Gabriela BERTSCHI Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1322 Stanca Radu Calin Cros 9 KM - Open
1323 Dumitru Andrei Cros 9 KM - Open
1324 Baliutova Anastasiia Cros 9 KM - Open
1325 Rus Vasile-Daniel Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1326 Daniel Grigore Luna Boutique Fitnesss Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1327 Andrei Paul Axinte Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1328 Pampu Irene Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1329 Maftei Radu Trail Running Academy Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1330 Andrei Natasa-Lee Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1331 Ilinca Florin Sare your run Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1332 Dogaru Paula Maraton 41 KM 30-39 ani
1333 Averchi Ana Maria Cros 9 KM - Open
1334 Andrei Emilian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1335 Poataru Andrei Maraton 41 KM 18-29 ani
1336 Gereanu DAN Cros 9 KM - Open
1337 Nika Norbert Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1338 Elena Marin 321sport Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1339 Mirabela Serjantu Run Modlova Cros 9 KM - Open
1340 Nitu Andreea - Cros 9 KM - Open
1341 Alexei Florean Run Molova Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1342 Grigoras Stefania Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1343 Diaconu Rodica Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1344 Csiki Lehel Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1345 Nedelescu Adrian Mihai Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1346 Catana Andrei Cros 9 KM - Open
1347 Cocan Andrei Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1348 Penzes Szabolcs Maraton 41 KM 40-49 ani
1349 Serban Crina Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1350 DEACONU CATALIN Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1351 Torodii ELENA SIRIUS RUNNING TEAM Semimaraton 21 KM 60+ ani
1352 Toma Diana Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1353 Dumitrache Paula Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1354 Vintila Andreea Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1355 Manu Gabriel Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1356 Madaras Alexandru Cros 9 KM - Open
1357 Drugau Georgian Ultramaraton 70 KM Open
1358 Lăpăduș Ana Cros 9 KM - Open
1359 Boglárka-Éva Bató Maraton 41 KM 30-39 ani
1360 Dumitru Claudiu Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1361 Matache Iulian Costin Cros 9 KM - Open
1362 Buzincu Andrei Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1363 István Bató Cros 9 KM - Open
1364 Ciochina Madalina Cros 9 KM - Open
1365 Boitos Adrian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1366 Noreanu Cristian OLD MEN IN BLACK Ultramaraton 70 KM Open
1367 Samson Alexandra Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1368 Bancila Radu Ultramaraton 70 KM Open
1369 Andrei Carmen Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1370 Visan Ruxandra Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1371 BLAJA RODICA Na Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1372 Daczo Hajnal Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1373 Zaharia Bogdan Ultramaraton 70 KM Open
1374 Daczo Tibor Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1375 Andrei George Eusebiu Maraton 41 KM 40-49 ani
1376 Hulpoi Catalina Cros 9 KM - Open
1377 Teodorescu Anca-Roxana Cros 9 KM - Open
1378 Teodorescu Ciprian Cros 9 KM - Open
1379 Pale Sebastian Cros 9 KM - Open
1380 Chira Andrei Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1381 Toma Cosmin Alergam Prin Padure Ultramaraton 70 KM Open
1382 Campanu Gabriela Cros 9 KM - Open
1383 Carstea Nicole Team Praz Cros 9 KM - Open
1384 Florea Cristian Maraton 41 KM 30-39 ani
1385 Dragan Alexandru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1386 Jelenschi Liviu Cros 9 KM - Open
1387 Panait Avelin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1388 Nitu Andrei Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1389 Nitu Andrei Cros 9 KM - Open
1390 Mititelu Mihai Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1391 Oana-Bianca Drăgan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1392 Ungureanu Andrei Cros 9 KM - Open
1393 Strauti Andrea Cros 9 KM - Open
1394 DINU Vlad -Andrei For Stefan Cros 9 KM - Open
1395 Buzoiu Ramona Cros 9 KM - Open
1396 Suciu Rares Brașov Cros 9 KM - Open
1397 Manu Victor Cros 9 KM - Open
1398 Hincu Alexandru-Viorel Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1399 Carp Marinela Ultramaraton 70 KM Open
1400 Tutuianu Mariana Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1401 Ifrim Sergiu Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1402 Ifrim Sergiu Cros 9 KM - Open
1403 Ifrim Cristina Cros 9 KM - Open
1404 Logofatu Victor Craiova Running Club Maraton 41 KM 40-49 ani
1405 Fibrich Vlad Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1406 Ifrim Cristina Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1407 Fibrich Flavia Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1408 Bledea Ionut ShareYourRun Ultramaraton 70 KM Open
1409 Moiceanu Ionut Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1410 Kaplan Erdal The Turks Maraton 41 KM 40-49 ani
1411 Parpalea Mihai Maraton 41 KM 18-29 ani
1412 Sahin Harun Mario sport club Maraton 41 KM 40-49 ani
1413 Cristian Mirita Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1414 Busca Emilian Old Man in Black Maraton 41 KM 40-49 ani
1415 Cepoiu Andreea Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1416 Calin Crainic Dogs #2 Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1417 Banciu Florin Cros 9 KM - Open
1418 Ionita Alin Ultramaraton 70 KM Open
1419 Vlad Simona Cros 9 KM - Open
1420 Kokovics Laszlo Resita Outdoor Maraton 41 KM 50-59 ani
1421 Ghiur Laurentiu Maraton 41 KM 30-39 ani
1422 Neagoe Riana Cros 9 KM - Open
1423 Dudas Dan Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1424 Cristea Andreea Cros 9 KM - Open
1425 NESTIAN Alexandru Semimaraton 21 KM 60+ ani
1426 Florescu Catalin Ultramaraton 70 KM Open
1427 Cula Florentina Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1428 Catalin Popescu Stana Turistică Sergiana Cros 9 KM - Open
1429 DRAGHICI CERASELA-CARMEN Cros 9 KM - Open
1430 Barna Sorin Octavian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1431 Stoica Ramona Cros 9 KM - Open
1432 Pivariu Andreea Cros 9 KM - Open
1433 Anna Christian Ultramaraton 70 KM Open
1434 Pivariu Gabriel Cros 9 KM - Open
1435 Ionut Branici Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1436 Pivariu Liviu Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1437 Finaru Dragos Cristian Cros 9 KM - Open
1438 Zbirnea Natalia Triathlon Club GRANAT Ultramaraton 70 KM Open
1439 Florin Bogdan Dumitrescu Ultramaraton 70 KM Open
1440 Constantin Nicolae Claudiu Ultramaraton 70 KM Open
1441 Turica Cristian Cros 9 KM - Open
1442 Ionescu Andrei Cros 9 KM - Open
1443 Gherghe Ionut-Sorin EUXIN Constanta Ultramaraton 70 KM Open
1444 Roth Diana Alergotura Maraton 41 KM 30-39 ani
1445 Dumitru Iova Cros 9 KM - Open
1446 Mada Vlad Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1447 Mada Teodora Cros 9 KM - Open
1448 Iurcan Bogdan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1449 Virgil Petric Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1450 Luca Simona Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1451 Rus Cristina Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1452 Ionuț Daniel Călin Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1453 Vranceanu Ionut Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1454 Dan Miron Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1455 Alexandrescu Marius Maraton 41 KM 18-29 ani
1456 Diculescu Maria Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1457 Păunescu George Cros 9 KM - Open
1458 Viorel Mara CS CRISUL CHISINEU CRIS Cros 9 KM - Open
1459 Mario Fabian Mara CS CRISUL CHISINEU CRIS Cros 9 KM - Open
1460 Dragan Petrut-Adrian Cros 9 KM - Open
1461 Tigau Dragos Maraton 41 KM 40-49 ani
1462 Covăsnianu Adrian Atletis Maraton 41 KM 40-49 ani
1463 Pirvan Radu Cros 9 KM - Open
1464 Ungheanu Ciprian Maraton 41 KM 40-49 ani
1465 Stiop Dan Ultramaraton 70 KM Open
1466 Ciocan Monica Cros 9 KM - Open
1467 Avram Adela MMA Transilvania Ultramaraton 70 KM Open
1468 Clim Oana Alexandra AtletIs Maraton 41 KM 18-29 ani
1469 Alexa Ionela Maraton 41 KM 30-39 ani
1470 Datcu Alexandru Laurentiu Resita Outdoor Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1471 Eduard Stefan Mitroaica Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1472 Laurentiu Ciprian Bucur Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1473 Lupsor Andreea Team Run Ultramaraton 70 KM Open
1474 Alămiță Florentina Cros 9 KM - Open
1475 Biro Amanda CSS Luduş Cros 9 KM - Open
1476 Biro Leonard CSM Cluj Cros 9 KM - Open
1477 Dragan Andrei Gabriel Ultramaraton 70 KM Open
1478 Florin Panainte Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1479 Torsan Mihai Maraton 41 KM 30-39 ani
1480 Tarta Monica Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1481 Andrei Bărbuță Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1482 Mădălina Radu Cros 9 KM - Open
1483 RUSITORU MIRELA Cros 9 KM - Open
1484 Ionita Andreea Roxana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1485 Barbu Petrut Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1486 Ardelean Andrei Maraton 41 KM 30-39 ani
1487 Ciobotea Cosmin Cros 9 KM - Open
1488 Stegarescu Radu Cros 9 KM - Open
1489 Barbu HORATIU NICOLAE - Cros 9 KM - Open
1490 Barbu Cristina - Cros 9 KM - Open
1491 Gabriel Balas Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1492 VALENTIN Rogozea Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1493 Coraiu Florin Maraton 41 KM 30-39 ani
1494 Violeta Cucu Cros 9 KM - Open
1495 Feier Ileana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1496 Aurelia Elena Costinescu Cros 9 KM - Open
1497 Barbuc Letitia Maraton 41 KM 40-49 ani
1498 Marian Prejmerean Cros 9 KM - Open
1499 Buzatu Ionut Catalin Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1500 Andreea Bratu Maraton 41 KM 40-49 ani
1501 Enoiu Petru Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1502 Ionut Razvan Sopirla Maraton 41 KM 30-39 ani
1503 Timpau Alexandru Ultramaraton 70 KM Open
1504 Rosca Madalina Cros 9 KM - Open
1505 Ovidiu Calfa Maraton 41 KM 40-49 ani
1506 Maxim Ionut Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1507 Carstea Costin Team Praz Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1508 Ene Andrei CS Medgidia Ultramaraton 70 KM Open
1509 Harsan Paul Maraton 41 KM 30-39 ani
1510 Stegarescu Simina Cros 9 KM - Open
1511 Sava George Ciprian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1512 Stan Liliana TV Cros 9 KM - Open
1513 Craciun Vlad Atlas Arena Ultramaraton 70 KM Open
1514 Mihalascu Diana Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1515 Logofatu Marian Ultramaraton 70 KM Open
1516 Dobre Silviu Nike Running Club Ultramaraton 70 KM Open
1517 Anton Nicolae Cros 9 KM - Open
1518 Anton Nicolae Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1519 Oana Bucur Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1520 Surugiu Dragos Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1521 Ovidiu Alecsandru Maraton 41 KM 40-49 ani
1522 Tudose Andrei Cros 9 KM - Open
1523 Lopez-Gomez Javier Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1524 Alina Virginia Blendea Cros 9 KM - Open
1525 Soneriu Andreea Cros 9 KM - Open
1526 Lucian Rasnoveanu Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1527 Benescu Victor Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1528 Reghini Camelia Ultramaraton 70 KM Open
1529 Tuluca Paul Maraton 41 KM 40-49 ani
1530 Zamfir Adrian Iulian Motto-Moto Sport Family Maraton 41 KM 40-49 ani
1531 Micu Gabriel Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1532 Ștefan Dobândă Cros 9 KM - Open
1533 Hegedus Szilard Ultramaraton 70 KM Open
1534 Ioan Dobândă Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1535 Marin Cosmin Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1536 Moarcas Andreea Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1537 Dinescu Alex Maraton 41 KM 30-39 ani
1538 Rosianu Sergiu Cros 9 KM - Open
1539 Petculescu Radu Ultramaraton 70 KM Open
1540 Corina Precup Cros 9 KM - Open
1541 Tazlauanu Ana-Simona Ultramaraton 70 KM Open
1542 Aurora Nedelca Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1543 Ene Alexandru C. Ultramaraton 70 KM Open
1544 Horney Nigel KESWICK AC (England) Semimaraton 21 KM 60+ ani
1545 Emma Kerekes Politehnica Cluj Cros 9 KM - Open
1546 Cristina Marica - Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1547 TINCU Monica Ultramaraton 70 KM Open
1548 TINCU Răzvan Ultramaraton 70 KM Open
1549 Simion Felix Moghioros Park Maraton 41 KM 50-59 ani
1550 Nicolescu Silviu Ultramaraton 70 KM Open
1551 Chitu Madalina Maraton 41 KM 40-49 ani
1552 Sava Cornel TrailRunning Academy Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1553 Robert Lionte Maraton 41 KM 30-39 ani
1554 PUPEZEANU Danut-Aurelian Ultramaraton 70 KM Open
1555 Oltean Marius Claudiu Electric Running Ultramaraton 70 KM Open
1556 VLADA ALEX GDV idea Cros 9 KM - Open
1557 Andrei Stefania Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1558 VLADA GINA GDV idea Cros 9 KM - Open
1559 Bobes Teodora Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1560 Panturu Razvan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1561 Miron Andrada Msg systems Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1562 Marinica Cosac Maraton 41 KM 40-49 ani
1563 Machidon Constantin Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1564 Mofleanu Marian Team Praz Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1565 Bîrladeanu Mihai Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1566 Alamita Bogdan Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1567 Fuciu Florin CrossfitFabric Ultramaraton 70 KM Open
1568 Victor Giurgiu Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1569 Vascu Serban Maraton 41 KM 18-29 ani
1570 Vasile Alexandrina Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1571 Anghel Anca-Elena Runners Club Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1572 Dinescu Simona-Alina Cros 9 KM - Open
1573 Ionescu Radu Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1574 Bogdan Stefania Cros 9 KM - Open
1575 Iuliu Naghi Maraton 41 KM 40-49 ani
1576 Chelaru Iulian Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1577 Cristina Moroșanu Cros 9 KM - Open
1578 Rareș - Andrei Moroșanu Cros 9 KM - Open
1579 Sovaila Paul Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1580 Oprea Ionut Maraton 41 KM 40-49 ani
1581 Asavei Florin Cros 9 KM - Open
1582 Ticlea Irinel Ultramaraton 70 KM Open
1583 Stana Cosmin Maraton 41 KM 40-49 ani
1584 Jianu Petre Cros 9 KM - Open
1585 Garoi Andra Cros 9 KM - Open
1586 Stan Cornel Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1587 Panaite Ecaterina Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1588 Țâmpu Petru Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1589 Titoiu Marius Cros 9 KM - Open
1590 Mihai Laurentiu Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1591 ALIMAN Adrian Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1592 Simona Peter Semimaraton 21 KM 50-59 ani
1593 Camara Alin Cros 9 KM - Open
1594 Cojocaru Monica Elena Maraton 41 KM 30-39 ani
1595 Ivascu Cosmin Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1596 Radu Alexandru Zaharia Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1597 Diana Cristiana Nicolaescu Cros 9 KM - Open
1598 Banu Cosmin Maraton 41 KM 30-39 ani
1599 Tutunea Petre Cros 9 KM - Open
1600 Nicolae Stefan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1601 Baluta Dan Cros 9 KM - Open
1602 Doiciu Ioana 321Sport Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1603 Eszter Bugan Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1604 Badea George Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1605 Micu Daniel Cros 9 KM - Open
1606 Marian Huza Running Iași Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1607 Edit Keresztes-Vakaria Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1608 Edit Keresztes-Vakaria Cros 9 KM - Open
1609 Sandulachi Jelea Costel Lorinel Seroxy Ultramaraton 70 KM Open
1610 Ungureanu Cristian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1611 Florin-Liviu Boizesan Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1612 Tica Andra Maria Cros 9 KM - Open
1613 Tica Andra Maria Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1614 Dumitru Ana Cros 9 KM - Open
1615 Serban George Maraton 41 KM 30-39 ani
1616 Cismaru Cristina Cros 9 KM - Open
1617 Cojan Mihaela Semimaraton 21 KM 18-29 ani
1618 Dobre Ion-Aurelian Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1619 Goldberg Lili Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1620 Tudor Emanuela Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1621 Lupu Bianca Cros 9 KM - Open
1622 Dragomir Andrei Semimaraton 21 KM 30-39 ani
1623 Daniel Bogzoiu Clubul de Ciclism Galati Semimaraton 21 KM 40-49 ani
1624 Iuliana Trandafir Alerg pentru Robert Semimaraton 21 KM Err!
1625 Dobri Alina Petruta Cros 9 KM - Open
1626 Brinzoiu Cosmina Cros 9 KM - Open