Participanti

Crt. Nume Prenume Club Sportiv/Localitate Categorie Sex Status
1 Neagu Marilena Magdalena Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Popesti-Leordeni,Ilfov
2 Torok Tivadar WorldClass Semimaraton 30-39 ani
Campia Turzii
3 Mindreanu Silvana-Georgiana Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
4 Cioba Ciprian For The Horde Semimaraton 30-39 ani
Baciu
5 Gyongyi Sandor Runners Cluj Semimaraton 40-49 ani
Cluj-Napoca
6 Tilea Pepi Sponser Team Maraton 50+ ani In asteptare
Zarnesti
7 COSTACHE RARES GEORGIAN CSM Brasov Cursa Copiilor 9-11 ani In asteptare
BRASOV
8 Pintilie Cristian George Cros Open
Brasov
9 Ion Iliuta Semimaraton 50+ ani In asteptare
Brasov
10 Coltea Catalin-Razvan Pensiunea Irina Cros Open In asteptare
Zarnesti
11 Sabu Alexandru Cros Open In asteptare
Zărnești
12 Preda Nicolae Maraton 50+ ani In asteptare
Brasov
13 Fiera Daniel Maraton 18-29 ani In asteptare
Timisoara
14 TUDORACHE RAZVAN ADRIAN Cros Open In asteptare
BRASOV
15 Valoschi Adelina Semimaraton 16-29 ani
Piatra Neamt
16 Iacob Andrei-Ionut Maraton 18-29 ani
Craiova
17 Emin Melis Cros Open
Popesti Leordeni
18 Oprita Dan Vertical Sports Semimaraton 30-39 ani
Brasov
19 NICOLAE VASIU Semimaraton 40-49 ani In asteptare
ALBA IULIA
20 Balbae Filip Transilvania Cursa Copiilor 9-11 ani In asteptare
Brasov
21 Rad Ioan Cursa Copiilor sub 6 ani In asteptare
Brasov
22 Rad Andrei Cursa Copiilor 9-11 ani In asteptare
Brasov
23 Rad Marian Maraton 40-49 ani In asteptare
Brasov
24 Balmes Adrian Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
25 Stan Simina Ciucas X3 Maraton 18-29 ani In asteptare
Bucuresti
26 MERLIN Dorian Cursa Copiilor sub 6 ani In asteptare
SIBIU ( Roumanie)
27 Merlin Anthony Cursa Copiilor 9-11 ani In asteptare
SIBIU ( Roumanie)
28 Merlin Laurent Semimaraton 40-49 ani
SIBIU ( Roumanie)
29 Ilinca Radu Cursa Copiilor sub 6 ani In asteptare
Brasov
30 Ilinca Vlad Cursa Copiilor 6-8 ani In asteptare
Brasov
31 POTING Razvan Maraton 18-29 ani
Cluj Napoca
32 Komiwes Gauthier Semimaraton 16-29 ani
Boulogne Sur Mer
33 Valoschi Adelina Semimaraton 16-29 ani In asteptare
Piatra Neamt
34 Scortanu Cristina Alpin Club Bacau Semimaraton 40-49 ani
Bacau
35 Tanasa Tudor Maraton 18-29 ani
Piatra Neamt
36 Flucus Traian Fara Alege cu atentie categoria!!! In asteptare
Brasov
37 Potcoava Ana Madalina ski biatlon Cursa Copiilor 9-11 ani In asteptare
Săcele
38 Banu Irina Cros Open
Brasov
39 Negut Sofia Maria Copilaria Sofiei si a lui Pavel Cursa Copiilor 6-8 ani In asteptare
Bucuresti
40 Negut Bogdan Gabriel Copilaria Sofiei si a lui Pavel Maraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
41 Marian RAD Maraton 40-49 ani In asteptare
Brasov
42 Marinica Elena Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
43 Tarchila Sofia Alege cu atentie categoria!!! In asteptare
Brasov
44 Craciun Roxana Cros Open
Brasov
45 Telegaru Crenguta Semimaraton 40-49 ani In asteptare
Bucuresti
46 Nika Norbert Alege cu atentie categoria!!! In asteptare
Brasov
47 Stan Marian Semimaraton 30-39 ani
Chitila
48 Stan Marian Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Chitila
49 Peptenaru Valentin Semimaraton 40-49 ani In asteptare
Chitila
50 Neculai-Pelei Silviu Gorun Trail Semimaraton 16-29 ani In asteptare
Brasov
51 FRÎNCU ADRIAN VASILE Cros Open In asteptare
BRAŞOV
52 FRÎNCU ALEXANDRU VASILE Cursa Copiilor 12-15 ani
BRASOV
53 Chiorean-Peter Dănuț Semimaraton 40-49 ani
Tîrgu-Mureș
54 Iacob Maxim Cursa Copiilor 6-8 ani
Săcele
55 Iacob Ioan Cursa Copiilor 12-15 ani
Sacele
56 Iacob Mădălin Maraton 40-49 ani
Săcele
57 Ra Gabiz Semimaraton 16-29 ani
Brasov
58 Ipatov Claudiu Maraton 40-49 ani
Rasnov
59 Draghici Mircea Cros Open
Brasov
60 Banu Izabella Cros Open
Brasov
61 Ipatov Claudiu Alert Penrith mine Maraton 40-49 ani In asteptare
Rasnov
62 Nitu Liliana – Mariana Maraton 18-29 ani In asteptare
Suceava
63 Uscoiu Ioana Amicii Salvamont Maraton 30-39 ani
Brasov
64 Florin Gheorgheoiu Semimaraton 30-39 ani
Brasov
65 Codrea Maria Semimaraton 40-49 ani
Petrosani
66 Lungu Bogdan Semimaraton 30-39 ani
Bacau
67 Anton Ciprian Flavius Semimaraton 30-39 ani
Timisoara
68 Elemér Sánta Maraton 30-39 ani
Gheorgheni
69 Farcas Stefan Maraton 40-49 ani
Iasi
70 Milea Natalia Cros Open
Brasov
71 Katai Francisc Maraton 40-49 ani In asteptare
Sfantu Gheorghe
72 Paun George-Costin Maraton 30-39 ani
Bucuresti
73 Ploscaru Andreea Alina Maraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
74 Frunza Cosmin Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
75 Mosoiu Dragos Maraton 30-39 ani
Bucuresti
76 Stupu Sonia Cursa Copiilor 6-8 ani
Brașov
77 Marius Nicolae Costea Maraton 30-39 ani
Arad
78 Stroinea Ioana Semimaraton 16-29 ani
Stancea
79 Stefanescu Bogdan Maraton 30-39 ani
Craiova
80 Sassebes Rares Semimaraton 40-49 ani
Sacele
81 Trifa Florin Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
82 Marian Ana Alexandra Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
83 Marian Ioana Maria Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
84 Melinte Catalin Semimaraton 16-29 ani
Onesti
85 Florea Constantin Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
86 Cula Florentina Semimaraton 16-29 ani
Bucurestu
87 Stefan Andrei Cros Open
Brasov
88 Crismariu Petrica Maraton 40-49 ani
Bucuresti
89 Goila Adrian Maraton 40-49 ani
Arad
90 Stupu Iulia Cursa Copiilor 12-15 ani
Brasov
91 Corneanu Vasile Alege cu atentie categoria!!! In asteptare
Bucuresti
92 Corneanu Virgil Maraton 40-49 ani In asteptare
Bucuresti
93 Ercusi Ion Augustin Cros Open
Brasov
94 Oprisan Alexandra Cros Open
Bucuresti
95 Mesesan Ovidiu Semimaraton 16-29 ani
Brașov
96 Sava Corina Maraton 50+ ani
Brasov
97 Vechiu Vladimir Cros Open
Brasov
98 Iordanescu Daniel Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
99 Tomele Teodora Limpicii Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
100 Petre Timotei Cursa Copiilor sub 6 ani
Brașov
101 Petre Matei Limpicii Cursa Copiilor 9-11 ani
Brașov
102 Petre Teodor Limpicii Cursa Copiilor 6-8 ani
Brașov
103 Huma Marius MBH Maraton 40-49 ani
Iasi
104 Mazilu Andreea Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
105 Mazilu Razvan Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
106 DOBROGEANU MADALINA Maraton 40-49 ani
Bucuresti
107 Arhir Cristina Limpicii Cursa Copiilor 12-15 ani
Brasov
108 Arhir Cristina Limpicii Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
109 Arhir Cristina Limpicii Cros Open
Brasov
110 Constantin Pompiliu Telekom Sport Alege cu atentie categoria!!!
Zarnesti
111 Percec Diana LPS BRASOV Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
112 Percec Vlad LPS BRASOV Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
113 Petcu Andreea Maraton 30-39 ani
Bucuresti
114 Gheorghiu Andrei IT Academy Maraton 30-39 ani
Bucuresti
115 Popescu Madalina Asociatia Sportiva Limpicii Brasov Cursa Copiilor sub 6 ani
Brasov
116 Zanfir Valentin EchipMont Maraton 30-39 ani
Ploiesti
117 Ilie Mihaela Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
118 Csaba Nagy Feel Good Maraton 30-39 ani
Odorheiu Secuiesc
119 Berindei Victor Ioan Cursa Copiilor 9-11 ani
Campina
120 Berindei Brandusa Iuliana Cursa Copiilor 6-8 ani
Campina
121 Tanasa Vlad Maraton 18-29 ani
Piatra Neamt
122 Radu-Cernat Ileana Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
123 Bogdan Buinceanu Cros Open In asteptare
Bucuresti
124 Gabriela Neculau Cros Open In asteptare
Popesti Leordeni
125 Berevoescu Radu Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
126 Mocuta Marius Maraton 40-49 ani In asteptare
Bucuresti
127 Ciulei Ioana sport4kids Maraton 50+ ani In asteptare
Brasov
128 Andrei Emilian Semimaraton 30-39 ani
Brasov
129 Ioja Ciprian Maraton 30-39 ani
Bucuresti
130 ERCUSI ION AUGUSTIN Cros Open In asteptare
Brasov
131 Preda Mihai Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
132 Ivan-Nunvailer Silviu Gorun Trail Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Cristian, Brasov
133 DANIELA MARIN Maraton 40-49 ani In asteptare
CRISTIAN
134 Ionita Bogdan Eugen Locomotiva Bucuresti Maraton 40-49 ani
Bucuresti
135 Puiu Alexandru Cros Open
Focsani
136 Vinturis Sorin Ro Club Maraton Maraton 30-39 ani
Bucuresti
137 Vinturis Diana Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
138 POSTOLACHI ELIZAVETA Fabrica de Fapte Bune Semimaraton 16-29 ani
BUCURESTI
139 POSTOLACHI ELIZAVETA Fabrica de Fapte Bune Semimaraton 16-29 ani In asteptare
BUCURESTI
140 POSTOLACHI ELIZAVETA Fabrica de Fapte Bune Semimaraton 16-29 ani In asteptare
BUCURESTI
141 POSTOLACHI ELIZAVETA Fabrica de Fapte Bune Semimaraton 16-29 ani In asteptare
BUCURESTI
142 MIRON VALENTIN Fabrica de Fapte Bune Semimaraton 16-29 ani
BUCURESTI
143 Toma Mihai Maraton 30-39 ani
Bucuresti
144 Csakany Orsolya Semimaraton 30-39 ani
Timisoara
145 Gheorghe Ionel Relutu MotruRnnerS Maraton 50+ ani
Motru
146 TESCARU ANCA Semimaraton 30-39 ani
Sibiu
147 Beleaua Andrei Dan Cros Open
Brasov
148 Olteanu Daniel iQuest Maraton 40-49 ani
Brasov
149 Zaharescu Bogdan Racing Academy Maraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
150 Dascalu George Cursa Copiilor 12-15 ani
Sacele
151 Dan Constantin Semimaraton 40-49 ani
Popesti Leordeni
152 Mihai Cosmin Cursa Copiilor 9-11 ani
Sacele
153 Cercelaru Sara Semimaraton 16-29 ani In asteptare
Resita
154 Surubaru Diana Maraton 30-39 ani
Bucuresti
155 Surubaru Marta Cursa Copiilor 6-8 ani
Bucuresti
156 Surubaru Adrian Maraton 40-49 ani
Bucuresti
157 Paun Mugur Maraton 40-49 ani
Campina
158 Grigor Alexia Cursa Copiilor 12-15 ani
Sacele
159 Dumitrache Adina Cursa Copiilor 12-15 ani
Sacele
160 Nitu Cristina Semimaraton 16-29 ani
București
161 Mihai Iulian Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
162 Badea Bogdan Bucharest Vigilantes Maraton 30-39 ani
Bucuresti
163 Filipescu Bogdan Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
164 BEJENARU VASILE Semimaraton 50+ ani
BRASOV
165 Brocklebank Phillip Outdoorlads Maraton 30-39 ani
Beverley
166 Pavel Crina Elena Semimaraton 16-29 ani In asteptare
Breaza
167 Marinescu Ramona-Georgiana Maraton 18-29 ani
Brasov
168 Sangeorzan Lazar Maraton 50+ ani In asteptare
Oradea
169 Funduc Petruta Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
170 GAVRILA DELIA-CLARA Maraton 30-39 ani
Bucuresti
171 Dragana Ana-Maria Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
172 Marin Bogdan Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
173 Catalin Valentin Maraton 40-49 ani
Brasov
174 Calin Georgiana Cristina Cros Open
Bucuresti
175 Gheorgheoiu Ruth Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
176 Chirac Ionel Semimaraton 16-29 ani
Brasov
177 Savu Stefan Maraton 30-39 ani
Brasov
178 Gheorman Bogdan-Iulian Oracle Maraton 18-29 ani
Bucuresti
179 Preda Silviu Cros Open
Bucuresti
180 Socoteanu Gabriela Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
181 Ispas Andrei-Marius Maraton 18-29 ani
Sat Viisoara, Jud Dambovita
182 Razvan Morariu Vertical Sport Maraton 30-39 ani
Sibiu
183 Brumbea Bogdan mures runners Maraton 30-39 ani
Mures
184 Grigore Adrian Maraton 30-39 ani
Magurele
185 Filip Ilie Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
186 Chirila Iuliana Maraton 40-49 ani
Bucuresti
187 Ciobanu Anamaria Vertical Sport Sibiu Maraton 30-39 ani
Baia Mare
188 Marmureanu Catalina Veronica Cursa Copiilor 9-11 ani
Sacele
189 Gavrila Tiberiu Maraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
190 Terciu Marius Cros Open
Brasov
191 Padure Cristi Cursa Copiilor 6-8 ani
Sacele
192 Lupascu Marius-Nicanor Semimaraton 30-39 ani
Brasov
193 Lupascu Marius-Nicanor Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Brasov
194 Mathe Flo Maraton 30-39 ani
BUCURESTI
195 Masson Maxime Maraton 18-29 ani
Bucuresti
196 White Troy Semimaraton 40-49 ani In asteptare
Bucharest
197 Papp Szentannai Balazs Maraton 18-29 ani
Cluj Napoca
198 Ivascu Mihaela Semimaraton 30-39 ani
Târgovişte
199 Ivascu Gabriel Maraton 40-49 ani
Târgovişte
200 Hunter Andrew Beeston AC Maraton 40-49 ani
NOTTINGHAM
201 Tusciuc Teodora Cursa Copiilor 6-8 ani
Sacele
202 Andrieș Gabriel Bogdan Cros Open
Brasov
203 Vătămanu-Coantă Horia Cros Open
Brasov
204 Iosip Carmen Cros Open In asteptare
Brasov
205 Ivanciuc Marin Maraton 30-39 ani In asteptare
Suceava
206 Iosip Alex Maraton 30-39 ani In asteptare
Brasov
207 Pop Bogdan-Ilie Vertical Sport Sibiu Maraton 30-39 ani In asteptare
Floresti
208 Mihutescu Anca Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
209 Cosgrove Bryan Outdoorlads Maraton 40-49 ani
Manchester
210 Grecea Ana-Maria-Alexandra Cros Open
Brasov
211 Vieru Daniel Maraton 30-39 ani
Bucuresti
212 Florea Bogdan Alexandru Maraton 40-49 ani
Bucuresti
213 Salceanu Alisia C.S.U. Brasov Cursa Copiilor 12-15 ani
Brasov
214 Salceanu Andrei C.S.U. Brasov Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
215 Vlad Silviu Semimaraton 30-39 ani
Brasov
216 Stefan Simiciuc Maraton 18-29 ani
Razboieni
217 Coltea Ioan Pensiunea Irina Cros Open
Zarnesti
218 Coltea Catalin-Razvan Pensiunea Irina Cros Open In asteptare
Zarnesti
219 Dinoiu Alin-Ionut Semimaraton 30-39 ani
Sat Dudu, Militari Residence
220 Pivariu Ilinca Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
221 Pivariu Liviu Semimaraton 30-39 ani
Brasov
222 Rusu Ionut-Emilian Furia Alba Maraton 18-29 ani In asteptare
Iasi
223 Bobes Diana Ioana #alergBrasovul Cros Open
Brasov
224 LAMBOLEY GILIANE Cros Open
CLUJ
225 MITITELU GABRIELA Cros Open
CLUJ
226 MITITELU GABRIELA MARIA Cros Open In asteptare
Cluj
227 MITITELU GABRIELA Cros Open In asteptare
CLUJ
228 Thivolle Damien Maraton 30-39 ani
Bragadiru
229 Chircu Aurelian Semimaraton 50+ ani In asteptare
Ploiesti
230 Spătaru Fabian Nu Maraton 30-39 ani In asteptare
Arad
231 LAZAR VASILE Maraton 50+ ani
Sinpetru
232 Vida Antonia Maria Cursa Copiilor sub 6 ani
Brasov
233 Dumitrean Dragos Alexandru Cros Open
Brasov
234 Moldovan Tudor Cursa Copiilor 9-11 ani
Târgu Mures
235 Moldovan Alina Semimaraton 40-49 ani
Târgu Mures
236 Ovidiu Babascu Maraton 30-39 ani In asteptare
Suceava
237 Moldovan Dorian Cros Open In asteptare
Brasov
238 Mihaloiu Alexandru Maraton 30-39 ani
Targoviste
239 White Troy Semimaraton 40-49 ani In asteptare
Bucharest
240 Popa Liviu Cros Open
Piatra Neamt
241 Kokovics Laszlo Resita Outdoor Maraton 40-49 ani
Resita
242 Chambers Christopher Eastleigh Running Club Maraton 40-49 ani
Southampton
243 Egri Matei Cursa Copiilor 12-15 ani
Targu Mures
244 Egri Dan Mures Runners Maraton 40-49 ani
Targu Mures
245 Sexton David Settle Harriers Maraton 40-49 ani
GIGGLESWICK
246 Sebestien Hunor-Florin Semimaraton 16-29 ani In asteptare
Sf.Gheorghe
247 Litoiu Teofil Semimaraton 16-29 ani
Brasov
248 Motoiu Linda Maraton 40-49 ani
Resita
249 Istrate Tudor Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
250 Istrate Marius Maraton 40-49 ani
Brasov
251 Zeveleanu Petre RO CLUB MARATON Semimaraton 50+ ani
Drobeta Turnu Severin
252 KÖLLŐ EDIT-TERÉZ FutAnyu Semimaraton 50+ ani
DITRAU
253 Munteanu Dragos White Box Technologies Maraton 18-29 ani
Bucuresti
254 Wlassopol Cristina Maraton 40-49 ani
Brasov
255 Janulytė Greta Maraton 18-29 ani
Vilnius
256 Pupelis Egidijus Maraton 18-29 ani
Vilnius
257 SAUVAGE Philippe Semimaraton 40-49 ani In asteptare
Tregunc
258 Mihalache Magdalena Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
259 Munteanu Constantin Nicolae Semimaraton 50+ ani
Moieciu De Jos
260 Fejer Szabolcs Semimaraton 30-39 ani
Miercurea Ciuc
261 Fejer Szabolcs Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Miercurea Ciuc
262 Girbacia Florin Stelian Cros Open
Zarnesti
263 Georgiana Mihaela Stere Colegiul Tehnic Ion Mincu, Focsani Semimaraton 16-29 ani In asteptare
Focsani
264 Găureanu Mihai Maraton 50+ ani
Bucuresti
265 Dinescu Claudiu Semimaraton 40-49 ani
Slobozia
266 SAUVAGE Philippe Semimaraton 40-49 ani In asteptare
Tregunc
267 Achim Cristian Ice Hockey Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
268 Achim Ema Ice Hockey Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
269 Pleter Anamaria Takayama Maraton 18-29 ani
Bucuresti
270 Cretu Alexandra Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
271 Florescu Ana-Maria Cros Open
Bucuresti
272 TIBA ADRIAN / Cros Open
BRASOV
273 Hutan Corina Semimaraton 50+ ani
Bucuresti
274 Huzum Iancu Semimaraton 40-49 ani
Corod, Galați
275 Huzum Mihaela Semimaraton 40-49 ani
Corod, Galați
276 Cretu Alexandra Semimaraton 16-29 ani In asteptare
Bucuresti
277 Florescu Ana-Maria Cros Open In asteptare
Bucuresti
278 Dosinescu Ovidiu-Cornel Semimaraton 40-49 ani
Brasov
279 Panaite Codin Alexandru Cros Open
Bucuresti
280 Dragan Andrei Maraton 18-29 ani
Bucuresti
281 Mate Radu Stefan Cursa Copiilor 9-11 ani
Tirgu Mures
282 Mate Maria Catinca Cursa Copiilor 9-11 ani
Tirgu Mures
283 Mate Robert Radu Maraton 40-49 ani
Tirgu Mures
284 Alexe Lucian Maraton 30-39 ani
Bucuresti
285 Cretu Adrian Semimaraton 16-29 ani
Zarnesti
286 Costache Daniel Semimaraton 30-39 ani
Onesti
287 Niste Gabriel Maraton 40-49 ani
Brasov
288 Hutan Corina Semimaraton 50+ ani In asteptare
Bucuresti
289 Foca Oana Maria Semimaraton 40-49 ani
Buciumeni
290 Cato Lewis Cursa Copiilor sub 6 ani
Brasov
291 Cato Elena Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
292 Cato Coen Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
293 Popa Laura Semimaraton 40-49 ani
Brasov
294 Munteanu Geanina Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
295 Rosoga Cornelia Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
296 Dosinescu Ovidiu-Cornel Semimaraton 40-49 ani
Brasov
297 Poștaru Andrei Maraton 18-29 ani
Tulcea
298 Lazar Lucian Bate Toaca Maraton 40-49 ani
Piatra Neamt
299 Sorin Mihaila Maraton 30-39 ani
Brasov
300 Munca Sabin Gabriel Semimaraton 30-39 ani
Brașov
301 Fulica Ioan Semimaraton 50+ ani
Brasov
302 Pripitu Marius Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
303 Guralivu Mariana Glezne Tari Semimaraton 50+ ani In asteptare
Iași
304 Guralivu Pavel Glezne Tari Semimaraton 50+ ani
Iași
305 Zidaru Dan TRIATHLON CLUB Pitesti Semimaraton 30-39 ani
Pitesti
306 Mirodonie Ioana Semimaraton 16-29 ani
Brasov
307 Ionita Alexandru Florin Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
308 Flucus Alex Semimaraton 16-29 ani
Brasov
309 Guralivu Emanuel Glezne Tari Maraton 30-39 ani
Iasi
310 Lupa Adriana Cros Open
Bucuresti
311 Lupa Daniel Lucian Maraton 50+ ani
Bucuresti
312 Paduraru Eugenia Emilia Cros Open
Bucuresti
313 Lupa Elena Raluca Cros Open
Bucuresti
314 Rusitoru Mirela Semimaraton 50+ ani In asteptare
Bucuresti
315 Rusu Raul Nicolae Semimaraton 30-39 ani
Brasov
316 Anghel Calin Maraton 40-49 ani
Bucuresti
317 Aanicai Ana Maria Cursa Copiilor sub 6 ani
Brasov
318 Aanica Crina Andreea Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
319 Madalin Ene Maraton 40-49 ani
Boldesti-Scaieni
320 Dobra Diana Nicoleta Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
321 Moldovan Cristian Maraton 40-49 ani
BUCURESTI, SECTOR 3
322 Moldovan Cristian Maraton 40-49 ani In asteptare
BUCURESTI, SECTOR 3
323 Tatu Irina Cros Open
Brașov
324 Nitescu Rodica Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
325 Aparaschivei Andi Traiesc Sanatos Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
326 Ghitea Robert Locomotiva Bucuresti Cros Open In asteptare
Bucuresti
327 Acatrinei Alexandru Maraton 30-39 ani
Suceava, Gura Humorului
328 PUIU DORU Cros Open
BUCURESTI
329 VASILE ADRIAN Cros Open
BUCURESTI
330 VASILE DANIELA Cros Open
BUCURESTI
331 Bacan Alexandru David Maraton 30-39 ani
Timisoara
332 Staicu Andrei Maraton 30-39 ani
Bucuresti
333 Curcan Costica Maraton 50+ ani
Brasov
334 Daringa Liviu PAS Maraton 50+ ani
Brasov
335 Iova Dumitru Cros Open
Bucuresti
336 Calin Alexandra Cros Open
Sectorul 4
337 Cretu Bogdan Maraton 40-49 ani
Bucuresti
338 Rusu Daniel Semimaraton 30-39 ani
Chiajna
339 Stan Cornel Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
340 Avadanei Mihaela Semimaraton 40-49 ani
Iasi
341 Albu Andreea Css Mediaș Cursa Copiilor 12-15 ani
Mediaș
342 MARES TEODORA Cros Open
BUCURESTI
343 Manolis Konstantinos Baliotis Nature Trail – S.D.Y.TH. Maraton 40-49 ani In asteptare
Thessaloniki
344 Boroda Stefan Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
345 Boroda Natalia Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
346 Dochita Liliana Cros Open
Brasov
347 CIOBOTARU MARIA LPS BRASOV Cursa Copiilor 6-8 ani
BRASOV
348 CIOBOTARU DIMITRIE LPS BRASOV Cursa Copiilor 9-11 ani
BRASOV
349 Boroda George Cros Open
Brasov
350 CIOBOTARU SOFIA LPS BRASOV Cursa Copiilor 9-11 ani
BRASOV
351 Barbieru Razvan Gabriel Vertical Sport Semimaraton 30-39 ani
Ploiesti
352 Nika Norbert Semimaraton 40-49 ani
Brasov
353 Lee Marc Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
354 Lee Seth Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
355 Mocanu Adrian Maraton 40-49 ani
Bucuresti
356 Lee Maya Imani LPS Brasov Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
357 Paraschiv George Sandu Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
358 Paraschiv George Sandu Semimaraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
359 Frisan Cristi Maraton 40-49 ani
Bucuresti
360 Pescaru Marian Maraton 40-49 ani
Brasov
361 Cercelaru Emanuel Maraton 18-29 ani In asteptare
Reșița
362 Nicolae Eugen Frincu catena racing team Maraton 40-49 ani In asteptare
Pitesti
363 Nicolae Eugen Frincu catena racing team Maraton 40-49 ani In asteptare
Pitesti
364 Sprinceana Mihai Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
365 State Robert RCHB Cursa Copiilor 12-15 ani
Bucuresti
366 State Alin RCHB Cursa Copiilor 6-8 ani
Bucuresti
367 Dumitriu Dominic RCHB Maraton 30-39 ani
Bucuresti
368 Dumitriu Roxana RCHB Cros Open
Bucuresti
369 Nechifor Tony RCHB Cros Open
Bucuresti
370 Sandor Vitalis Semimaraton 30-39 ani
Sfantu Gheorghe
371 Irimia Diana Gabriela Cursa Copiilor 6-8 ani
Sinaia
372 Tataru Horatiu Semimaraton 30-39 ani
Brasov
373 Stan Iustin Cros Open
Bucuresti
374 MARINICA GEORGE Maraton 18-29 ani
Brașov
375 Dobra Horatiu Maraton 30-39 ani
Targu Mures
376 Sarig Csaba Siculus Alpin Club Semimaraton 50+ ani
Miercurea Ciuc
377 MOCANU ALEXE Maraton 50+ ani
BUCUREŞTI
378 Blenchea Manuela Maraton 30-39 ani
Sangeorgiu De Mures
379 Dumitrescu Florin Bogdan Maraton 30-39 ani
Bucuresti
380 Motoc Daniel Vicentiu UP&DOWN Maraton 40-49 ani
Tecuci
381 Dicu Daniel Cros Open
Brasov
382 Draniceanu Andreea Craiova Running Club Cros Open
Craiova
383 Nenu Bogdan Carpattrail Maraton 40-49 ani
Bucharest
384 Cristian Toma Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
385 Cristian Mara Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
386 Manole Florin Semimaraton 30-39 ani
Ploiesti
387 Ruxandra Feraru Cros Open In asteptare
Bucuresti
388 Gonczi Dezso Feel Good Team Semimaraton 30-39 ani
Székelyudvarhely
389 Benescu Victor Maraton 40-49 ani In asteptare
Ramnicu Sarat
390 Dumitriu Delia Cros Open
Bucuresti
391 CHIHAIA MARIA IA’SI urcă! Maraton 50+ ani
IASI
392 Cretiu Ilie Semimaraton 30-39 ani
Cluj-Napoca
393 Gergely Andrei Alergatoretii Maraton 30-39 ani
Brașov
394 Ventoniuc Mihai Maraton 30-39 ani
Bucuresti
395 Mazilu Marius Cros Open
Brasov
396 Obada Adrian Maraton 30-39 ani
Bucuresti
397 Prundar Daniel Maraton 40-49 ani
Brasov
398 State Catalin RCHB Maraton 40-49 ani
Bucuresti
399 State Silvia RCHB Cros Open
Bucuresti
400 Barbu Horatiu Nicolae Cros Open
Brasov
401 Calin Daniel RoadRunner Maraton 30-39 ani
Brasov
402 Șerban Ovidiu Semimaraton 16-29 ani
Lehliu Gară
403 Popovici Elena Alexandra Cros Open
Bacau
404 Ogawa Hiroko Osaka Kaiso Club Maraton 50+ ani
Bucuresti
405 Barbu Cristina Cros Open
Brasov
406 Stanila Marius Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
407 Temelie Dragos Cros Open
Brasov
408 Tărchilă Cornel Semimaraton 40-49 ani
Brasov
409 Dascalu Oana Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
410 Neagu Corneliu Maraton 40-49 ani
Buzau
411 Grigore Nicolae Valentin Bucuria Alergarii Cros Open
BALTESTI
412 Ciubotaru Maya Cros Open
Brasov
413 Dumitrescu Vlad Semimaraton 30-39 ani
Brasov
414 Logofatu Marian Maraton 30-39 ani
Bucuresti
415 Patrascu Marian Semimaraton 30-39 ani
Bragadiru
416 Miulescu Andrei Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
417 Disor-Purcica Marian-Alexandru Maraton 30-39 ani
Hărman
418 Mateiu Florentina Semimaraton 16-29 ani
Brasov
419 Diaconescu Oana Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
420 Flechianu Cristina Semimaraton 30-39 ani
Brasov
421 Goran Teodora Cros Open
Campina
422 Feştilă Denisa Cros Open
Zărneşti
423 Furlan Andreea Cros Open
Campina
424 Radu Romica Cros Open
Iasi
425 Sirbu Raisa Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
426 Husar David Cursa Copiilor 9-11 ani
Brasov
427 Malec Luca Cursa Copiilor 6-8 ani
Curtea De Arges
428 Husar Dora Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
429 Radu Liliana Cros Open
Iasi
430 Mandreanu Petru IBM Brasov Semimaraton 30-39 ani
Brasov
431 RUICA Armand-Ovidiu Maraton 50+ ani
Pitesti
432 Husar Ana Cros Open
Brasov
433 Musca Dan Semimaraton 30-39 ani
Brasov
434 Balanescu Bogdan Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
435 Radu Victoria Cursa Copiilor 6-8 ani
Iasi
436 Popescu Cezar Maraton 40-49 ani
Sf Gheorghe
437 Beche Cristina Cros Open
Sibiu
438 Malec Raluca Cros Open
Curtea De Arges
439 Mares Mihaela Semimaraton 40-49 ani
Brasov
440 Ilie Mihaela Maraton 40-49 ani
Campulung Moldovenesc
441 Bratu Andreea Cros Open
Brasov
442 Malec Leonard Maraton 40-49 ani
Curtea De Arges
443 Man Liviu Mureș Ŕunners Maraton 40-49 ani
Targu Mures
444 Neagu Mihai Maraton 18-29 ani
Mizil
445 Prejmerean Marian Alerg Brasovul Cros Open
Brasov
446 Bersan Sergiu Maraton 30-39 ani
Câmpulung Moldovenesc
447 Volosincu Iulian Maraton 40-49 ani
Buzău
448 Bersan Mirela Maraton 40-49 ani
Câmpulung Moldovenesc
449 Calfa Ovidiu riders on the storm Maraton 30-39 ani
Brasov
450 Ion George-Valentin Hungry Bears Maraton 18-29 ani
Bucuresti
451 Marica Cristina Cros Open
Brasov
452 Van Der Heiden Joep Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti Sector 3
453 Ciociu Adrian Maraton 30-39 ani
Codlea
454 Sfura Luca Maraton 30-39 ani
Bucuresti
455 Sandor Istvan Gall Lajos Futokor Semimaraton 30-39 ani
Sfantu Gheorghe
456 Rusen Mihai Robert Semimaraton 16-29 ani
Brasov
457 Grama Tudor Un grup mândru Maraton 30-39 ani
Brașov
458 Mihai Tamas Alpin Club Bacau Maraton 30-39 ani
Bacau
459 Nedelcu Roxana Valentina fara Maraton 40-49 ani
Ploiesti
460 Girbea George Semimaraton 16-29 ani
Roman
461 Obada Mihail Maraton 18-29 ani
Targu Mures
462 Robu Raluca Semimaraton 16-29 ani
Traian
463 Hutanu Dan Maraton 30-39 ani
Bucuresti
464 Rasnita Robert Cros Open
Brasov
465 Jar Bogdan Maraton 30-39 ani
Lugoj
466 Hutanu Dan Maraton 30-39 ani In asteptare
Bucuresti
467 Oprescu Dan Semimaraton 16-29 ani
Brașov
468 Moise Emil Semimaraton 50+ ani
Buzau
469 Soldan Gheorghe Tom and Jerry Semimaraton 50+ ani
Brasov
470 Benegui Bogdan Maraton 40-49 ani
Brasov
471 Nedelcu Roxana Valentina fara Maraton 40-49 ani In asteptare
Ploiesti
472 Bagu Ramona Semimaraton 16-29 ani
Brasov
473 Iorga Ionela Locomotiva Maraton 30-39 ani
București
474 Benegui Bogdan Maraton 40-49 ani In asteptare
Brasov
475 Vlad Ionela 321sport Semimaraton 40-49 ani
Ploiesti
476 Bratu Gabriela Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
477 Schiopu Daniel Semimaraton 30-39 ani
Brasov
478 Adina Tipei Maraton 40-49 ani
Arad
479 ILIE ANGELA EUGENIA RAPID Maraton 40-49 ani
BRAGADIRU
480 Udeanu Adelin Zitec Maraton 18-29 ani
Brașov
481 Bolea Diana sora mai mare a lui Yaki Cros Open
Brasov
482 Petrescu Adrian Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
483 Andreea Nalbaru Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
484 Ursescu – Tipei Alicia Cursa Copiilor 9-11 ani
Arad
485 Alexandru Caraiman Plantam Fapte Bune in Romania Maraton 18-29 ani
Bucuresti
486 Matei Dragos Mocanita Cros Open
Brasov
487 Popa Ioan Radu Maraton 30-39 ani
Targu Mures
488 Salagean Toader Claudiu Alergatoretii Maraton 30-39 ani
Brasov
489 Vasile Liviu Bucuria Alergarii Maraton 30-39 ani
Ploiesti
490 Victor Zamfir Maraton 40-49 ani
Bucuresti
491 Dragnescu Andrei Maraton 18-29 ani
Bucuresti
492 Halauca Laura Cros Open
Brasov
493 Stanescu Ioana Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
494 Sandulea Alexandru Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
495 Naghi Flavia Cros Open
Brasov
496 Boitan Bianca Cros Open
Brasov
497 Negru Gheorghe Clubul Sportiv 57 BLACK Baia Mare Semimaraton 50+ ani
Baia Mare
498 Rosculet Anca Cros Open
Brasov
499 Berciu Claudia Maraton 30-39 ani
Bucuresti
500 Maghiar Florin Maraton 40-49 ani
Bucuresti
501 Buzgan Crina Maraton 18-29 ani
Petrosani
502 Maghiar Cristina Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
503 Irimia Sorin RCHB Maraton 40-49 ani
Voluntari Ilfov
504 Skowronski Vlad-Andrei Maraton 18-29 ani
Brașov
505 Maghiar Iulia Cros Open
Bucuresti
506 Mihalea Ana-Maria Semimaraton 16-29 ani
Brașov
507 Mangiurea Steluta Semimaraton 30-39 ani
Chiajna
508 Trandafir Alexandra Cros Open
Brasov
509 CHIRTOP PETRE Cros Open
BUCURESTI
510 Pauna Iulian Maraton 30-39 ani
Bucuresti
511 Florian Daniel Chirita Plantam Fapte Bune in Romania Maraton 30-39 ani
Bucuresti
512 Popa Catalina Maraton 30-39 ani
Brasov
513 Irimia Mihaela Semimaraton 40-49 ani
Sinaia
514 Groza Lucian Cros Open
Brasov
515 Carmen Alina Elena Pana 321 Sport Cros Open
Bucuresti
516 Tivlea Florina-Madalina Cros Open
Bacau
517 Apetrea Ionut Maraton 40-49 ani
Codlea
518 Crisan Cristina Semimaraton 16-29 ani
Victoria, Brasov
519 Dorin Ramona Alexandra Semimaraton 16-29 ani
Brasov
520 Radu Eduard Mihai Alergam prin padure Cursa Copiilor 6-8 ani
Ghimbav
521 Croitoru Valentina Semimaraton 30-39 ani
Buftea
522 Tempeanu Ilinca Maria Semimaraton 16-29 ani
Bucureati
523 Eniko Jakab Semimaraton 40-49 ani
Odorheiu Secuiesc
524 Rusu Horea Darius Cursa Copiilor 12-15 ani
Cluj-Napoca
525 Rusu Viviana Daria Cursa Copiilor 6-8 ani
Cluj -Napoca
526 Ripeanu Cristian Maraton 40-49 ani
Bucuresti
527 Parvu Cristian 321Sport Maraton 40-49 ani
Bucuresti
528 Oprea Alexandru Bucovina Sport Team Maraton 40-49 ani
Suceava
529 Rusu Valeria Alina Atletic Club Semimaraton 40-49 ani
Cluj-Napoca
530 Lucaci Ionut Marius Bucovina Sport Team Maraton 30-39 ani
Suceava
531 Nita Eugen Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
532 LOGHIN DANIELA ELENA Semimaraton 30-39 ani
Brasov
533 Hategan David Cursa Copiilor 9-11 ani
Bucuresti
534 Hategan Victor Cursa Copiilor 9-11 ani
Bucuresti
535 Diaconita Iustina Cros Open
Onesti
536 Hategan Corina Cros Open
Bucuresti
537 Alexa Florentina Semimaraton 16-29 ani
Focsani
538 Hategan Claudiu Maraton 40-49 ani
Bucuresti
539 Alexa Petrica Maraton 50+ ani
Focsani
540 Alexa Catalina Semimaraton 16-29 ani
Focsani
541 Turica Cristian Cros Open
Brasov
542 Sabo Ioana Maria Maraton 18-29 ani
Bistrita
543 Lupascu Alina Semimaraton 30-39 ani
Buzau
544 Pirjol Corina Maraton 30-39 ani
Timisoara
545 Diaconita Eugen Maraton 40-49 ani
Onesti
546 Toader Roxana Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
547 Alecu Virgil AVIATIEI WELLNESS CENTER RUN TEAM Semimaraton 50+ ani
Bucuresti
548 Onofreiasa Daniel Maraton 30-39 ani
Dumbravita
549 Iliescu Daniela AVIATIEI WEELLNESS CENTER RUN TEAM Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
550 Dediu Amalia Cros Open
Pitesti
551 Lup Dragos Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
552 Certan Lera-Andreea Cursa Copiilor 9-11 ani
Bucuresti
553 Certan David-Andrei Cursa Copiilor 6-8 ani
Bucuresti
554 Certan Adrian Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
555 Certan Luminita Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
556 OPREA Iunico Fara club Maraton 18-29 ani
Bucuresti
557 Tudor Bogdan Gabriel Maraton 40-49 ani
Pitesti
558 Straut Luca Cursa Copiilor 12-15 ani
Bucuresti
559 Ciurusniuc Cami Maraton 40-49 ani
Campulung Moldovenesc
560 Straut Simona Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
561 Saizu Andrei Semimaraton 16-29 ani
Ulmi, Jud Giurgiu
562 Pamfir Lucian Alergam Prin Padure Semimaraton 30-39 ani
Brasov
563 Mosescu Ionut Outdoormind Maraton 30-39 ani
Bucuresti
564 Baltac Simona Outdoor Mind Maraton 30-39 ani
Otopeni
565 POPESCU ECATERINA Semimaraton 30-39 ani
BUCURESTI
566 Hriscanu Diana Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
567 Braghis Natalia Cros Open
Brasov
568 IONESCU CLAUDIU Maraton 30-39 ani
BUCURESTI
569 Molocea Florin Maraton 30-39 ani
Brasov
570 Adam Viorel 321Sport Maraton 30-39 ani
Bucuresti
571 ERHAN TEODOR RoClubMaraton Maraton 50+ ani
PLOIESTI
572 Dobanda Stefan Cursa Copiilor 9-11 ani
Piatra Neamt
573 Leonard Mitrica Maraton 18-29 ani
Vulcan
574 Nicoara Marius Olimp Maraton 50+ ani
Galati
575 Stancu Marian Maraton 50+ ani
Bucuresti
576 Stan Sergiu Maraton 18-29 ani
Ghimbav
577 Doicila Bogdan Bucuria Alergarii Maraton 18-29 ani
Drajna De Jos
578 Briscan Alexandru-Levi RunTEC Maraton 18-29 ani
Timisoara
579 Petro Precup Astrid Cursa Copiilor sub 6 ani
Brasov
580 MARIN Razvan-Ionut Maraton 30-39 ani
Popesti-Leordeni
581 Grecescu Mihaela Maraton 30-39 ani
Bucuresti
582 Firoiu Andra Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
583 Petro Precup Theodor Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
584 Mehes Razvan Maraton 40-49 ani
Brasov
585 Stoica Octavian Maraton 18-29 ani
Bucharest
586 Borbe Diana Maraton 18-29 ani
Bucuresti
587 Stanciu Cosmin Maraton 30-39 ani
Bucuresti
588 Petro Thekla Cros Open
Brasov
589 Radu Mihai Cursa Copiilor 6-8 ani
Ramnicu Valcea
590 Radu David Cursa Copiilor 12-15 ani
Ramnicu Valcea
591 Blaga Petrisor Alerg Brasovul Cros Open
Brasov
592 Banu Adrian Team Run Maraton 30-39 ani
Bucuresti
593 Cristian Elena Cros Open
Brasov
594 Andone Ionel Maraton 50+ ani
Braila
595 CARSTEA COSTIN Cros Open
Bucuresti
596 Turiga-Mechenici Maia CSS4 Cursa Copiilor 9-11 ani
Bucuresti
597 Cristian Paul Cros Open
Brasov
598 Stanila Marinel 321sport Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
599 Zgârcea Simona Semimaraton 30-39 ani
Sibiu
600 Turiga-Mechenici Stefan Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
601 Siboiu Roxana SportGuru-BCR Racing Team Maraton 30-39 ani
Bucharest
602 Davidescu Cristina Cros Open
Brasov
603 Handra Szocz Balint Áprily Lajos Cursa Copiilor 12-15 ani
Brasov
604 Craciun Florian- Remus Cros Open
București
605 Bălăuță Ionel Runners/Running Iași Maraton 18-29 ani
Iași
606 Petcu Gabriel-Andrei Cursa Copiilor 6-8 ani
Constanta
607 Oprea Alin-Ionut Maraton 30-39 ani
Brasov
608 Enuca Isabela Cros Open
BUCHAREST
609 Balan Dan Cros Open
Bucuresti
610 Ganea Daniela Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
611 Timofan Anca Cros Open
Bucuresti
612 Popa Georgiana Maraton 30-39 ani
Bucuresti
613 Solomon Adrian Maraton 30-39 ani
Brasov
614 Tapuc Corina Cros Open
Cristian, Brasov
615 Radu Bogdan Maraton 40-49 ani
Ramnicu Valcea
616 Spatariu Lenuta Anca Cros Open
Brasov
617 Balan Ion Cristinel Maraton 40-49 ani
Constanta
618 Toth Imola Cros Open
Brasov
619 Dumitru Nicu Costinel Bucuria Alergarii Cros Open
Podenii Vechi
620 Fotu Nastasia Cros Open
Constanta
621 Simionescu Irina Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
622 Spatariu Mihai Semimaraton 40-49 ani
Brasov
623 Hegedus Alexandra Cros Open
Bucuresti
624 Bulai Daniel Semimaraton 16-29 ani
Bacău
625 Caescu Stefan outdoormind Maraton 30-39 ani
Bucuresti
626 Dan Andreea-Codruta Sponser Team Maraton 40-49 ani
Zarnesti
627 Margarit Bogdan 321sport Maraton 18-29 ani
Bucuresti
628 Mincinoiu Bogdan minci Semimaraton 30-39 ani
Bragadiru
629 Bretoiu Sorin Semimaraton 40-49 ani
Brasov
630 Berbece Mihaela Dacii Sprinteni Maraton 30-39 ani
Bucuresti
631 Rares-Daniel Pasargiu Cros Open
Brasov
632 Chiriac Sebastian Ben Ten Maraton 40-49 ani
Bucharest
633 Muresan Marius Semimaraton 30-39 ani
Brasov
634 Alamita Bogdan Semimaraton 30-39 ani
Dudu, Ilfov
635 Toth Mozes Semimaraton 16-29 ani
Ormenis, Jud. Brasov
636 Szanto Anca Emanuela Cros Open
Brasov
637 Joseanu Razvan Maraton 40-49 ani
Bucuresti
638 Stoica Sonia Alexandra Semimaraton 30-39 ani
Cluj-napoca
639 Vasile Nicoleta Maria Semimaraton 16-29 ani
Brasov
640 Stana Cosmin Maraton 30-39 ani
Brasov
641 Davidescu Claudiu Cros Open
Brasov
642 Marian Marius Mures runners Maraton 40-49 ani
Brasov
643 Giubega Bogdan Maraton 30-39 ani
Bucuresti
644 Ojog Diana-Nicoleta N/A Cros Open
Bucuresti
645 Pana Andrei Catalin Maraton 30-39 ani
Bucuresti
646 Dogaru Dariana ASP Brasov Cros Open
Brasov
647 Peter Eduard Cros Open
Brasov
648 Tica Ion Semimaraton 50+ ani
Bucuresti
649 Paunescu Bianca Semimaraton 30-39 ani
Brasov
650 Alamita David Cursa Copiilor 6-8 ani
Dudu, Ilfov
651 Tica Andra Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
652 Bica Monica Mihaela Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
653 Mihai Iulian Silex Brasov Maraton 40-49 ani
Brasov
654 Milos Mioara Maraton 40-49 ani
Resita
655 Chirita Mihai-Alexandru Semimaraton 50+ ani
Bucuresti
656 Marin Alexandru-Stefan #alergBrasovul Cros Open
Brasov
657 Neagoe Ion Vertical Sport Maraton 40-49 ani
Brasov
658 Mitrea Alex Semimaraton 16-29 ani
Bucharest
659 Bratu Toma Maraton 40-49 ani
Brasov
660 Dumitrescu Georgiana Semimaraton 30-39 ani
Brasov
661 Mustata Vlad Ionut Jderii Maraton 18-29 ani
Bucuresti
662 Parteni Noela Maraton 18-29 ani
Iasi
663 Lascu Narcis Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
664 Neagoe Teodor Natural High Cursa Copiilor 12-15 ani
Brasov
665 Prioteasa Mihnea Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
666 Prioteasa Tudor Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
667 Amza Ciprian Maraton 30-39 ani
Bucuresti
668 Chelu Razvan 321 sport Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
669 Campulungeanu Alexandru Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
670 Gigel Macesanu EB Run Cros Open
Brasov
671 Voinescu Teodora Maraton 40-49 ani
Brasov
672 Ungureanu Alexandra Maraton 18-29 ani
Bucuresti
673 Horia Horia Cursa Copiilor 6-8 ani
Bucuresti
674 Antohi Stefan Maraton 18-29 ani
Iasi
675 Loloiu Luiza CiucasX3 Semimaraton 30-39 ani
Maneciu
676 Radutoiu Melania SportGuru-BCR Racing Team Maraton 30-39 ani
Bucuresti
677 Grigorescu Sorin Mihai Semimaraton 30-39 ani
Brasov
678 Bratu Carol Cursa Copiilor 6-8 ani
Bucuresti
679 Andriesei Cristian Andrei Maraton 30-39 ani
Iasi
680 Corneci Ionel Valentin Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
681 Constantin Codrin Maraton 50+ ani
Brasov
682 Chirila Raisa Trekking de o zi Cursa Copiilor 6-8 ani
Bucuresti
683 Stana Răzvan Semimaraton 30-39 ani
Brasov
684 Zamisnicu Robert Constantin Maraton 16-29 ani
Bucuresti
685 Bizic Floarea Aviatiei Run Team Cros Open
Rm. Valcea
686 Ionut Urjan Semimaraton 40-49 ani
Ghimbav
687 SERBAN Silviu Alexandru Maraton 18-29 ani
Brașov
688 Sarealba Bogdan Semimaraton 16-29 ani
Brasov
689 Mireanu Bogdan Maraton 30-39 ani
Brasov
690 De Lange Peter Cros Open
Cristian, Brasov
691 Borcea Alexandru Semimaraton 30-39 ani
Rasnov
692 PRISACARU DOREL Cros Open
BRASOV
693 Uteu Sunay Semimaraton 40-49 ani
Bucuresti
694 Anghel Adrian Maraton 30-39 ani
Bucuresti
695 Marian Bratu Maraton 40-49 ani
Bucuresti
696 Chiriac Oana Georgiana Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
697 Vrabie Catalin Maraton 30-39 ani
Sfantu Gheorghe
698 GIURCA-STASISIN IONEL Maraton 30-39 ani
Cristian
699 Rogojinaru Bianca Cros Open
Bucuresti
700 Vlad Marius Daniel Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
701 Cotfas Adrian Semimaraton 16-29 ani
Brasov
702 RALUCA PAULA CSEREI Cursa Copiilor 6-8 ani
BRASOV
703 Mitrache Diana Cros Open
Brasov
704 PRISACARU MANUELA Cros Open
BRASOV
705 Vasile Cristian Bikeworks Cros Open
Galati
706 Chirila Maria Trekking de o zi Cros Open
Bucuresti
707 Cirlig Andreea Cros Open
Tulcea
708 Hawk Wild Maraton 30-39 ani
Bucuresti
709 Crudu Valeriu Blessing Hearts Maraton 40-49 ani
Iasi
710 Șulea Lavinia Semimaraton 30-39 ani
Făgăraș
711 Olteanu Ionut Iulian Alergam prin padure Semimaraton 30-39 ani
Ghimbav
712 Sava Anca Cros Open
Bucuresti
713 Focsa Oana-Catalina Maraton 18-29 ani
Bucuresti
714 Octavian Andrei Ivanov Ciucasx3 Maraton 30-39 ani
Bucuresti
715 Munteanu STEFAN Road Runner Semimaraton 40-49 ani
Brasov
716 Tantareanu Catalin Adrian Maraton 40-49 ani
Buzau
717 Dobanda Ioan Maraton 40-49 ani
Piatra Neamt
718 Firtea Timea ROAD RUNNER Cursa Copiilor 12-15 ani
Brasov
719 Chiprian Sergiu Green Fab Semimaraton 16-29 ani
Iasi
720 Calenic Andra Maraton 30-39 ani
Bucuresti
721 Ispas Andreea Cros Open
Brasov
722 Petcu Ionut Sanasport Maraton 30-39 ani
Constanta
723 Donos Constantin ECO ALPIN RÂȘNOV Maraton 40-49 ani
Codlea
724 Firtea Adrian ROAD RUNNER Semimaraton 40-49 ani
Brasov
725 Guran Gabriel Alergatoretii Maraton 18-29 ani
Brasov
726 Ispas Paul Cursa Copiilor sub 6 ani
Brasov
727 Leorda ANca Cros Open
Bucuresti
728 Herman Robert Semimaraton 30-39 ani
Brasov
729 Bustan Stefan Maraton 40-49 ani
Brasov
730 Ispas Andrei Cros Open
Brasov
731 Prangate Petrus Valentin Maraton 18-29 ani
Bucuresti
732 Fuciu Florin AlergBrasovul Cros Open
Brasov
733 Marcu Ionut-Sorin Maraton 30-39 ani
Bucuresti
734 Corban Mircea Anton Maraton 50+ ani
Bucuresti
735 Cozma Anca Cros Open
Cluj-Napoca
736 Firtea Magda ROAD RUNNER Semimaraton 40-49 ani
Brasov
737 Leorda Dragos Cros Open
Bucharest
738 Cozma Radu Maraton 30-39 ani
Cluj-Napoca
739 Marcu Paula Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
740 Trisca Dominic Maraton 18-29 ani
Bucuresti
741 Curuciuc Silviu-Marian Maraton 18-29 ani
Cluj-Napoca
742 Macarie Mircea Maraton 40-49 ani
Iasi
743 Ionut Marius Agafite Maraton 40-49 ani
Iasi
744 CADAR FLORINELA Semimaraton 40-49 ani
BRASOV
745 Toma Cosmin Maraton 18-29 ani
Brasov
746 Vitan Leontina Cros Open
Tarlungeni
747 Branas Ruxandra Maraton 18-29 ani
Bucuresti
748 Tofan Constantin Maraton 30-39 ani
Iasi
749 Meiu Adrian-Ionut #AlergBrasovul Cros Open
Brasov
750 PETER ROBERT EDUARD Semimaraton 16-29 ani
BRASOV
751 PETER SIMONA Semimaraton 40-49 ani
BRASOV
752 Dragut Antonia Maria Limpicii Cursa Copiilor 6-8 ani
Brasov
753 Codrea Gheorghe Maraton 40-49 ani
Petrosani
754 Godza Mihai Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
755 Razvan Mihailescu Semimaraton 16-29 ani
Brasov
756 Sovaila Paul Semimaraton 16-29 ani
Galați
757 Csegedi Imre Mures Runners Maraton 40-49 ani
Tirgu Mures
758 Nita Robert Stelian Maraton 18-29 ani
Craiova
759 Rada Andra Maraton 18-29 ani
Brasov
760 Patrascu Mihai Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
761 Roinita Andrei Maraton 18-29 ani
Brasov
762 Surdu Ionut-Cosmin Maraton 30-39 ani
Bucuresti
763 Fecioru Mihai Maraton 40-49 ani
Bacau
764 Hutu Stefan Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
765 BĂRAN ELIAN BEBE Semimaraton 30-39 ani
București
766 Smith Ryan Maraton 40-49 ani
Bucharest
767 Lászlós Szőcs Maraton 50+ ani
Miercurea Ciuc
768 Stan Turcu Ro Club Maraton Maraton 50+ ani
Bucuresti
769 Secmerean Eugen Maraton 40-49 ani
Bucharest
770 Chirila Costi Trekking de o zi Maraton 30-39 ani
Bucuresti
771 Neagu Marian Maraton 40-49 ani
București
772 Ticlea Irinel UpSky Trail Maraton 40-49 ani
Bucuresti
773 Vasile Matei Semimaraton 50+ ani
Ploiesti
774 Anghel Constantin-Madalin Zimbri Semimaraton 30-39 ani
Bucuresti
775 Carbunaru Radu Gabriel Semimaraton 16-29 ani
Craiova
776 Visan Laurentiu Florin Semimaraton 16-29 ani
Bucuresti
777 Stroia Alexandro Semimaraton 16-29 ani
Fagaras
778 Stanica Oana-Stefania Semimaraton 16-29 ani
Giurgiu
779 Marinescu Ciprian Cros Open
Peris
780 Moldovan Ovidiu Maraton 30-39 ani
Miercurea Ciuc
781 Cadar Robert #alergBrasovul Cros Open
Brasov

Comments are closed.