Clasamente

Editia a IV-a – 25 aprilie 2015

Clasament general

Editia a III-a – 26 aprilie 2014

Clasament general
Clasament copii

Editia a II-a – 27 aprilie 2013

  • Maraton OPEN
  • Semimaraton OPEN
  • Cros OPEN

    Aveți și posibilitatea să descărcați clasamentul în format PDF

    Maraton OPEN
    Loc Timp Numar Nume
    1 04:27:15 251 Laza Florin-Marcel
    2 04:31:02 86 Neagoe Ion Nusu
    3 04:42:28 203 Hajnal Robert
    4 04:51:03 199 Iordache Adrian
    5 04:55:18 94 Vaipan Calin
    6 04:59:49 20 Itu Alexandru-Mihail
    7 05:16:21 4 Simion Florin
    8 05:17:31 72 Lipalitov Alin
    9 05:24:32 174 Mahu Gabriel
    10 05:25:33 30 Brandiburg Cristian
    11 05:31:53 83 Ber Adrian
    12 05:49:47 53 Bucsa Cosmin
    13 05:53:32 68 Luchian Oana-Alina
    14 05:57:47 218 Taras Eugen
    15 05:59:04 50 Darie Tica
    16 06:01:02 63 Fintinariu Daniel
    17 06:05:55 277 Godeanu Mihai
    18 06:08:47 317 Alexandru Mariana
    19 06:17:35 186 Tudor Tigau
    20 06:24:47 26 Feticu Marian Cristian
    21 06:29:55 243 Moldovan Dumitru
    22 06:31:15 161 Savu Stefan
    23 06:34:06 91 Baobec Ilhan
    24 06:37:01 48 Bratu Toma
    25 06:43:20 39 Vuta Vlad
    26 06:44:36 15 Enoaie Cristian Florin
    27 06:46:33 74 Buburuz Simion
    28 06:53:17 159 Ilie Victor
    29 06:57:32 9 Drilea Gabriel
    30 06:59:16 106 Grigore Adrian
    31 07:04:32 5 Constantin Codrin
    32 07:04:39 70 Oprescu Cosmin Daniel
    33 07:10:49 267 Cojocaru George
    34 07:10:49 306 Ogawa Hiroko
    35 07:24:12 135 Ailiesiei Alexandru
    36 07:32:20 32 Serban Oana
    37 07:46:08 7 Bica Liviu
    38 07:47:28 316 Burueana Silviu Felix
    39 07:58:06 82 Moraru Anca
    40 07:58:19 47 Balint Ralf Herman
    41 08:10:52 152 Scutelnicu Ovidiu
    42 08:15:02 136 Albert Mihai
    43 08:20:29 128 Molnar Alexandru
    44 08:26:42 23 Verzea Gabriel
    45 08:34:07 272 Popa Monica
    46 08:34:23 153 Roman Sorin-Victor
    47 08:34:26 198 Paun Manuel
    48 08:34:51 201 Rosu Ilie
     – DNF 62 Atanasiu Gabriel
     – DNF 65 Alexa-Pop Olimpiu
     – DNF 77 Paznicu Adina
     – DNF 76 Calin Daniel
     – DNF 255 Cocis Tiberiu Teodor
     – DNF 235 Hagatis Adrian
     – DNF 274 Grigorescu Sorin Mihai
     – DNF 233 Radu Constantin-Bogdan
    DNF 6 Chitea Mihai Virgil
    Semimaraton OPEN
    Loc Timp Numar Nume
    1 01:46:08 242 Palici Viorel
    2 01:49:27 262 Bostan Adrian
    3 01:51:56 279 Buta George Razvan
    4 01:59:00 249 Milea Radu
    5 02:00:36 54 Dumitrescu Andrei
    6 02:04:09 204 Blajiu Gheorghe
    7 02:05:53 37 Jitaru Florin
    8 02:08:52 59 Liteanu Lucian
    9 02:10:00 200 Dumitrascu George
    10 02:10:28 31 Dobrin Florian
    11 02:12:17 18 Szekely-Papp Cosmin
    12 02:12:19 92 Antohi Sorin
    13 02:12:25 228 Oana Horatiu
    14 02:13:11 46 Ghislain Mirand Tene Kamela
    15 02:14:15 253 Tilea Pepi
    16 02:17:33 111 Vrabie Catalin
    17 02:18:06 263 Shonn Christopher
    18 02:18:31 210 Grigoroae Andrei
    19 02:18:45 17 Munteanu Mihai Constantin
    20 02:19:46 99 Coca Andrei Cosmin
    21 02:19:58 225 Damian Bogdan
    22 02:20:17 119 Stupu Petru
    23 02:21:17 185 Sandu Mihai
    24 02:22:33 254 Tilea Nicolae-Silviu
    25 02:22:42 289 Dumitru Iulian
    26 02:23:25 259 Popescu Mihai Sorin
    27 02:26:08 14 Samoila Alexandru
    28 02:26:10 73 Radu Cozma
    29 02:27:29 292 Radulescu Razvan
    30 02:27:36 266 Bartha Alpar
    31 02:27:45 290 Postica Iuliana
    32 02:31:08 157 Ion Mihai Traian
    33 02:31:46 11 Daneş Dan
    34 02:32:16 66 Iliescu Ovidiu
    35 02:32:18 312 Zaituc Luminita
    36 02:35:56 192 Tudor Paul
    37 02:36:42 322 Gyorgy Tiberiu
    38 02:36:49 101 Ciulei Ioana
    39 02:37:02 43 Richita Adrian
    40 02:37:23 88 Herman Denisa
    41 02:38:16 21 Munteanu Marian Mihai
    42 02:38:47 291 Nitulescu Elena Gabriela
    43 02:39:31 118 Stupu Anca
    44 02:39:51 236 Chira Daniel
    45 02:39:54 112 Male Marian
    46 02:40:12 211 Constantin Adrian
    47 02:42:03 309 Engel Tobias
    48 02:43:01 275 David Cornelia
    49 02:43:51 208 Barbieru Razvan Gabriel
    50 02:45:04 158 Ion Ciprian
    51 02:45:43 207 Coroian Bogdan
    52 02:46:12 105 Oancea Valentin Marian
    53 02:47:01 69 Luchian Răzvan
    54 02:48:40 115 Chei Razvan
    55 02:49:41 142 Ionita Bogdan
    56 02:49:55 307 Andrei Emilian
    57 02:50:01 177 Roman George Valentin
    58 02:50:53 36 Mandreanu Petru
    59 02:50:56 13 Molocea Florin
    60 02:51:07 2 Al Marii Lucian
    61 02:51:07 98 Glinta Florin
    62 02:51:13 89 Csomortani Eduard
    63 02:51:30 248 Stoica Theodor
    64 02:51:34 3 Micu Florin
    65 02:52:20 172 Indreas Adrian
    66 02:52:21 171 Urian Florian
    67 02:52:52 28 Manolache Theodor
    68 02:53:26 141 Furnica Radu
    69 02:55:05 64 Ilinca Dana
    70 02:57:16 154 Falevici Cristian
    71 02:57:42 271 Rotaru Constantin
    72 02:58:34 96 Runceanu Adrian Ionut
    73 02:58:34 79 State Alexandra
    74 03:00:59 41 Tiba Adrian
    75 03:02:51 84 Loghin Emanuel
    76 03:03:26 52 Pascu Marilena
    77 03:03:29 297 Bota Ioan
    78 03:03:52 260 David Silvia
    79 03:04:10 19 Itu Rose-Marie
    80 03:05:43 103 Donos Constantin
    81 03:06:18 44 Olivia Costea
    82 03:06:30 117 Aconstantinei Mihai
    83 03:08:09 190 Damiean Irina Valentina
    84 03:09:06 237 Nechifor Mihaela
    85 03:09:06 191 Tret Ioana
    86 03:09:20 22 Cambos Emil
    87 03:09:20 33 Miron Remus Marian
    88 03:10:00 182 Stan Viorel
    89 03:10:16 167 Anghel Constantin-Madalin
    90 03:12:14 100 Muzellec Erwan
    91 03:12:19 71 Călinescu Mihaela
    92 03:13:49 75 Cozma Razvan
    93 03:16:21 232 Andrei Stefan
    94 03:17:38 51 Oancea Claudia
    95 03:18:05 138 Ionita Lucian
    96 03:18:13 140 Cazacu Eugen
    97 03:18:53 57 Androne Sorin
    98 03:20:54 240 Todor Madalin-Ionut
    99 03:21:20 1 Moise Emil
    100 03:23:59 85 Marinescu Daniel
    101 03:26:28 102 Coman Adrian
    102 03:26:34 268 Ghiuru Andrei
    103 03:27:18 49 Frith Roxana
    104 03:27:32 81 Loghin Elena
    105 03:29:41 315 Clerfeuille Charly
    106 03:29:43 155 Popa Ion-Daniel
    107 03:29:47 12 Ionescu Marian
    108 03:29:49 311 Gavrila Vlad
    109 03:31:20 38 Nita Eugen
    110 03:34:44 156 Scintei Mihaela
    111 03:36:16 35 Mandreanu Diana
    112 03:40:00 206 Tarţa Monica – Cristina
    113 03:40:08 56 Lacatusu Lavinia Elena
    114 03:40:09 137 Andron Liviu
    115 03:47:41 170 Ciampi Marco
    116 03:51:01 162 Draghici Vasile
    117 03:51:08 188 Pasatoiu Andrei Lucian
    118 03:51:08 67 Voica Ciprian
    119 03:52:03 196 Chelmea Victor
    120 03:53:13 120 Aparaschivei Andi
    121 03:58:18 244 Alexandrescu Virginia Elena
    122 04:02:16 90 Cheosep Melek
    123 04:02:35 310 Dragomir Iunia Madalina
    124 04:07:16 139 Enescu Octavia
    125 04:08:19 314 Marcu Mihai
    126 04:08:19 58 Onicel Traian Teo
    127 04:13:49 164 Maxim Iulian
    128 04:19:49 283 Voinea Sandel
    129 04:19:49 45 Richita Valentina
    130 04:24:51 197 Neagu Gabriel
    131 04:24:51 264 Torok Aron
    132 04:24:51 265 Paval Constantin
    133 04:32:37 219 Voina Mihnea Dan
    134 04:34:18 175 Tarnauca Aniela
    135 04:34:20 176 Tarnauca Bogdan
    136 04:36:20 256 Radu Adrian
    137 04:38:51 93 Arghira Delia
    138 04:46:06 34 Rosca Madalina
    139 04:46:07 25 Grapa Valentin
    140 06:16:19 97 Hoffmann Silvia
    141 06:16:20 220 Antonescu Silvia Gabriela
    Cros OPEN
    Loc Timp Numar Nume
    1 00:34:45 341 Pepene Paul
    2 00:37:10 324 Roman Rares
    3 00:38:01 261 Andrei Dragos Mihai
    4 00:40:49 230 Maftei Ionel
    5 00:42:37 195 Flucus Traian
    6 00:42:53 325 Coman Nicusor
    7 00:42:57 214 Onofrei Cristian
    8 00:43:16 269 Mutter Ingrid
    9 00:43:32 282 Giurgi Stefes Daniel
    10 00:43:37 239 Einarsson Tomas
    11 00:44:01 229 Callewaert Cindy
    12 00:46:32 125 Fekete Andreas Robert
    13 00:46:38 104 Mocanu Gigel
    14 00:48:19 95 Coltea Catalin
    15 00:49:31 194 Husu Adrian
    16 00:49:44 257 Girbacea Florin
    17 00:50:53 308 Roman Silviu
    18 00:51:35 134 Igna Andrei
    19 00:52:09 215 Dragoescu Ion-Damian
    20 00:52:52 295 Mititelu Beatrice
    21 00:52:56 258 Dumitru Gheorghe
    22 00:53:23 293 Panerati Alice
    23 00:54:12 323 Nicula Mihai
    24 00:54:51 124 Baicoianu Alexandra
    25 00:54:56 132 Dobrin Lucian
    26 00:56:23 114 Horodinca Mihai Bogdan
    27 00:56:24 276 Pascale Gavrila
    28 00:56:27 40 Bucur Adrian
    29 00:57:00 321 Duguleana Mihai
    30 00:57:44 285 Avromescu Welter Sorin
    31 00:57:46 227 Moldovan Bogdan
    32 00:58:06 231 Feticu Mihail Florin
    33 00:58:32 305 Fodor Simona
    34 01:00:05 8 Cihodaru Andra
    35 01:01:12 189 Bustan Stefan Marcel
    36 01:01:24 131 Cioponea Mircea
    37 01:01:45 333 Maior Sergiu
    38 01:01:45 332 Dusca Andrei
    39 01:02:47 209 Helm Tiffany
    40 01:03:07 234 Hriscu Simona
    41 01:03:36 193 Ivan Georgiana
    42 01:04:48 123 Dumitrescu Ioana
    43 01:05:56 16 Manole Ilona Ana
    44 01:06:29 169 Barbu Geanina
    45 01:07:05 224 Firtea Adrian
    46 01:07:14 223 Firtea Magdolna-Ilona
    47 01:07:27 226 Munteanu Alexandra Elena
    48 01:07:49 184 Mamina Laura
    49 01:07:52 304 Uteu Sunay
    50 01:08:45 270 Ciubotaru Madalina
    51 01:09:53 129 Barbu Horatiu Nicolae
    52 01:09:55 130 Barbu Cristina
    53 01:11:45 24 Verzea Teodora
    54 01:11:47 284 Zota Daniel
    55 01:11:54 241 Jiman Monica
    56 01:15:19 55 Dina Adriana Gabriela
    57 01:16:54 122 Harbu Claudia
    58 01:19:07 212 Clim Andreea Florina
    59 01:21:50 286 Muntean Monica
    60 01:25:20 29 Manolache Irina
    61 01:32:50 278 Ivanovici Cristache Andrada
    62 01:48:31 336 Abraham Annemarie
    Maraton OPEN Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 04:27:15 251 Laza Florin-Marcel
    2 04:31:02 86 Neagoe Ion Nusu
    3 04:42:28 203 Hajnal Robert
    4 04:51:03 199 Iordache Adrian
    5 04:55:18 94 Vaipan Calin
    6 04:59:49 20 Itu Alexandru-Mihail
    7 05:16:21 4 Simion Florin
    8 05:17:31 72 Lipalitov Alin
    9 05:24:32 174 Mahu Gabriel
    10 05:25:33 30 Brandiburg Cristian
    11 05:31:53 83 Ber Adrian
    12 05:49:47 53 Bucsa Cosmin
    13 05:57:47 218 Taras Eugen
    14 05:59:04 50 Darie Tica
    15 06:01:02 63 Fintinariu Daniel
    16 06:05:55 277 Godeanu Mihai
    17 06:17:35 186 Tudor Tigau
    18 06:24:47 26 Feticu Marian Cristian
    19 06:29:55 243 Moldovan Dumitru
    20 06:31:15 161 Savu Stefan
    21 06:34:06 91 Baobec Ilhan
    22 06:37:01 48 Bratu Toma
    23 06:43:20 39 Vuta Vlad
    24 06:44:36 15 Enoaie Cristian Florin
    25 06:46:33 74 Buburuz Simion
    26 06:53:17 159 Ilie Victor
    27 06:57:32 9 Drilea Gabriel
    28 06:59:16 106 Grigore Adrian
    29 07:04:32 5 Constantin Codrin
    30 07:04:39 70 Oprescu Cosmin Daniel
    31 07:10:49 267 Cojocaru George
    32 07:24:12 135 Ailiesiei Alexandru
    33 07:46:08 7 Bica Liviu
    34 07:47:28 316 Burueana Silviu Felix
    35 07:58:19 47 Balint Ralf Herman
    36 08:10:52 152 Scutelnicu Ovidiu
    37 08:15:02 136 Albert Mihai
    38 08:20:29 128 Molnar Alexandru
    39 08:26:42 23 Verzea Gabriel
    40 08:34:23 153 Roman Sorin-Victor
    41 08:34:26 198 Paun Manuel
    42 08:34:51 201 Rosu Ilie
     – DNF 62 Atanasiu Gabriel
     – DNF 65 Alexa-Pop Olimpiu
     – DNF 76 Calin Daniel
     – DNF 255 Cocis Tiberiu Teodor
     – DNF 235 Hagatis Adrian
     – DNF 274 Grigorescu Sorin Mihai
     – DNF 233 Radu Constantin-Bogdan
     – DNF 6 Chitea Mihai Virgil
    Maraton OPEN Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 05:53:32 68 Luchian Oana-Alina
    2 06:08:47 317 Alexandru Mariana
    3 07:10:49 306 Ogawa Hiroko
    4 07:32:20 32 Serban Oana
    5 07:58:06 82 Moraru Anca
    6 08:34:07 272 Popa Monica
     – DNF 77 Paznicu Adina
    Semimaraton OPEN Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 01:46:08 242 Palici Viorel
    2 01:49:27 262 Bostan Adrian
    3 01:51:56 279 Buta George Razvan
    4 01:59:00 249 Milea Radu
    5 02:00:36 54 Dumitrescu Andrei
    6 02:04:09 204 Blajiu Gheorghe
    7 02:05:53 37 Jitaru Florin
    8 02:08:52 59 Liteanu Lucian
    9 02:10:00 200 Dumitrascu George
    10 02:10:28 31 Dobrin Florian
    11 02:12:17 18 Szekely-Papp Cosmin
    12 02:12:19 92 Antohi Sorin
    13 02:12:25 228 Oana Horatiu
    14 02:13:11 46 Ghislain Mirand Tene Kamela
    15 02:14:15 253 Tilea Pepi
    16 02:17:33 111 Vrabie Catalin
    17 02:18:06 263 Shonn Christopher
    18 02:18:31 210 Grigoroae Andrei
    19 02:18:45 17 Munteanu Mihai Constantin
    20 02:19:46 99 Coca Andrei Cosmin
    21 02:19:58 225 Damian Bogdan
    22 02:20:17 119 Stupu Petru
    23 02:21:17 185 Sandu Mihai
    24 02:22:33 254 Tilea Nicolae-Silviu
    25 02:22:42 289 Dumitru Iulian
    26 02:23:25 259 Popescu Mihai Sorin
    27 02:26:08 14 Samoila Alexandru
    28 02:26:10 73 Radu Cozma
    29 02:27:29 292 Radulescu Razvan
    30 02:27:36 266 Bartha Alpar
    31 02:31:08 157 Ion Mihai Traian
    32 02:31:46 11 Daneş Dan
    33 02:32:16 66 Iliescu Ovidiu
    34 02:35:56 192 Tudor Paul
    35 02:36:42 322 Gyorgy Tiberiu
    36 02:37:02 43 Richita Adrian
    37 02:38:16 21 Munteanu Marian Mihai
    38 02:39:51 236 Chira Daniel
    39 02:39:54 112 Male Marian
    40 02:40:12 211 Constantin Adrian
    41 02:42:03 309 Engel Tobias
    42 02:43:51 208 Barbieru Razvan Gabriel
    43 02:45:04 158 Ion Ciprian
    44 02:45:43 207 Coroian Bogdan
    45 02:46:12 105 Oancea Valentin Marian
    46 02:47:01 69 Luchian Răzvan
    47 02:48:40 115 Chei Razvan
    48 02:49:41 142 Ionita Bogdan
    49 02:49:55 307 Andrei Emilian
    50 02:50:01 177 Roman George Valentin
    51 02:50:53 36 Mandreanu Petru
    52 02:50:56 13 Molocea Florin
    53 02:51:07 2 Al Marii Lucian
    54 02:51:07 98 Glinta Florin
    55 02:51:13 89 Csomortani Eduard
    56 02:51:30 248 Stoica Theodor
    57 02:51:34 3 Micu Florin
    58 02:52:20 172 Indreas Adrian
    59 02:52:21 171 Urian Florian
    60 02:52:52 28 Manolache Theodor
    61 02:53:26 141 Furnica Radu
    62 02:57:16 154 Falevici Cristian
    63 02:57:42 271 Rotaru Constantin
    64 02:58:34 96 Runceanu Adrian Ionut
    65 03:00:59 41 Tiba Adrian
    66 03:02:51 84 Loghin Emanuel
    67 03:03:29 297 Bota Ioan
    68 03:05:43 103 Donos Constantin
    69 03:06:30 117 Aconstantinei Mihai
    70 03:09:06 191 Tret Ioana
    71 03:09:20 22 Cambos Emil
    72 03:09:20 33 Miron Remus Marian
    73 03:10:00 182 Stan Viorel
    74 03:10:16 167 Anghel Constantin-Madalin
    75 03:12:14 100 Muzellec Erwan
    76 03:13:49 75 Cozma Razvan
    77 03:16:21 232 Andrei Stefan
    78 03:18:05 138 Ionita Lucian
    79 03:18:13 140 Cazacu Eugen
    80 03:18:53 57 Androne Sorin
    81 03:20:54 240 Todor Madalin-Ionut
    82 03:21:20 1 Moise Emil
    83 03:23:59 85 Marinescu Daniel
    84 03:26:28 102 Coman Adrian
    85 03:26:34 268 Ghiuru Andrei
    86 03:29:41 315 Clerfeuille Charly
    87 03:29:43 155 Popa Ion-Daniel
    88 03:29:47 12 Ionescu Marian
    89 03:29:49 311 Gavrila Vlad
    90 03:31:20 38 Nita Eugen
    91 03:40:09 137 Andron Liviu
    92 03:47:41 170 Ciampi Marco
    93 03:51:01 162 Draghici Vasile
    94 03:51:08 188 Pasatoiu Andrei Lucian
    95 03:51:08 67 Voica Ciprian
    96 03:52:03 196 Chelmea Victor
    97 03:53:13 120 Aparaschivei Andi
    98 04:08:19 314 Marcu Mihai
    99 04:08:19 58 Onicel Traian Teo
    100 04:13:49 164 Maxim Iulian
    101 04:19:49 283 Voinea Sandel
    102 04:24:51 197 Neagu Gabriel
    103 04:24:51 264 Torok Aron
    104 04:24:51 265 Paval Constantin
    105 04:32:37 219 Voina Mihnea Dan
    106 04:34:20 176 Tarnauca Bogdan
    107 04:36:20 256 Radu Adrian
    108 04:46:07 25 Grapa Valentin
    Semimaraton OPEN Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 02:27:45 290 Postica Iuliana
    2 02:32:18 312 Zaituc Luminita
    3 02:36:49 101 Ciulei Ioana
    4 02:37:23 88 Herman Denisa
    5 02:38:47 291 Nitulescu Elena Gabriela
    6 02:39:31 118 Stupu Anca
    7 02:43:01 275 David Cornelia
    8 02:55:05 64 Ilinca Dana
    9 02:58:34 79 State Alexandra
    10 03:03:26 52 Pascu Marilena
    11 03:03:52 260 David Silvia
    12 03:04:10 19 Itu Rose-Marie
    13 03:06:18 44 Olivia Costea
    14 03:08:09 190 Damiean Irina Valentina
    15 03:09:06 237 Nechifor Mihaela
    16 03:12:19 71 Călinescu Mihaela
    17 03:17:38 51 Oancea Claudia
    18 03:27:18 49 Frith Roxana
    19 03:27:32 81 Loghin Elena
    20 03:34:44 156 Scintei Mihaela
    21 03:36:16 35 Mandreanu Diana
    22 03:40:00 206 Tarţa Monica – Cristina
    23 03:40:08 56 Lacatusu Lavinia Elena
    24 03:58:18 244 Alexandrescu Virginia Elena
    25 04:02:16 90 Cheosep Melek
    26 04:02:35 310 Dragomir Iunia Madalina
    27 04:07:16 139 Enescu Octavia
    28 04:19:49 45 Richita Valentina
    29 04:34:18 175 Tarnauca Aniela
    30 04:38:51 93 Arghira Delia
    31 04:46:06 34 Rosca Madalina
    32 06:16:19 97 Hoffmann Silvia
    33 06:16:20 220 Antonescu Silvia Gabriela
    Cros OPEN Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 00:34:45 341 Pepene Paul
    2 00:37:10 324 Roman Rares
    3 00:38:01 261 Andrei Dragos Mihai
    4 00:40:49 230 Maftei Ionel
    5 00:42:37 195 Flucus Traian
    6 00:42:53 325 Coman Nicusor
    7 00:42:57 214 Onofrei Cristian
    8 00:43:32 282 Giurgi Stefes Daniel
    9 00:43:37 239 Einarsson Tomas
    10 00:46:32 125 Fekete Andreas Robert
    11 00:46:38 104 Mocanu Gigel
    12 00:48:19 95 Coltea Catalin
    13 00:49:31 194 Husu Adrian
    14 00:49:44 257 Girbacea Florin
    15 00:50:53 308 Roman Silviu
    16 00:51:35 134 Igna Andrei
    17 00:52:09 215 Dragoescu Ion-Damian
    18 00:52:56 258 Dumitru Gheorghe
    19 00:54:12 323 Nicula Mihai
    20 00:54:56 132 Dobrin Lucian
    21 00:56:23 114 Horodinca Mihai Bogdan
    22 00:56:24 276 Pascale Gavrila
    23 00:56:27 40 Bucur Adrian
    24 00:57:00 321 Duguleana Mihai
    25 00:57:44 285 Avromescu Welter Sorin
    26 00:57:46 227 Moldovan Bogdan
    27 00:58:06 231 Feticu Mihail Florin
    28 01:01:12 189 Bustan Stefan Marcel
    29 01:01:24 131 Cioponea Mircea
    30 01:01:45 333 Maior Sergiu
    31 01:01:45 332 Dusca Andrei
    32 01:07:05 224 Firtea Adrian
    33 01:07:52 304 Uteu Sunay
    34 01:09:53 129 Barbu Horatiu Nicolae
    35 01:11:47 284 Zota Daniel
    Cros OPEN Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 00:43:16 269 Mutter Ingrid
    2 00:44:01 229 Callewaert Cindy
    3 00:52:52 295 Mititelu Beatrice
    4 00:53:23 293 Panerati Alice
    5 00:54:51 124 Baicoianu Alexandra
    6 00:58:32 305 Fodor Simona
    7 01:00:05 8 Cihodaru Andra
    8 01:02:47 209 Helm Tiffany
    9 01:03:07 234 Hriscu Simona
    10 01:03:36 193 Ivan Georgiana
    11 01:04:48 123 Dumitrescu Ioana
    12 01:05:56 16 Manole Ilona Ana
    13 01:06:29 169 Barbu Geanina
    14 01:07:14 223 Firtea Magdolna-Ilona
    15 01:07:27 226 Munteanu Alexandra Elena
    16 01:07:49 184 Mamina Laura
    17 01:08:45 270 Ciubotaru Madalina
    18 01:09:55 130 Barbu Cristina
    19 01:11:45 24 Verzea Teodora
    20 01:11:54 241 Jiman Monica
    21 01:15:19 55 Dina Adriana Gabriela
    22 01:16:54 122 Harbu Claudia
    23 01:19:07 212 Clim Andreea Florina
    24 01:21:50 286 Muntean Monica
    25 01:25:20 29 Manolache Irina
    26 01:32:50 278 Ivanovici Cristache Andrada
    27 01:48:31 336 Abraham Annemarie
    Semimaraton 16-29 Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 01:46:08 242 Palici Viorel
    2 01:49:27 262 Bostan Adrian
    3 01:51:56 279 Buta George Razvan
    4 01:59:00 249 Milea Radu
    5 02:00:36 54 Dumitrescu Andrei
    6 02:10:00 200 Dumitrascu George
    7 02:12:19 92 Antohi Sorin
    8 02:19:58 225 Damian Bogdan
    9 02:22:33 254 Tilea Nicolae-Silviu
    10 02:22:42 289 Dumitru Iulian
    11 02:26:08 14 Samoila Alexandru
    12 02:26:10 73 Radu Cozma
    13 02:27:36 266 Bartha Alpar
    14 02:31:08 157 Ion Mihai Traian
    15 02:31:46 11 Daneş Dan
    16 02:32:16 66 Iliescu Ovidiu
    17 02:45:43 207 Coroian Bogdan
    18 02:46:12 105 Oancea Valentin Marian
    19 02:47:01 69 Luchian Răzvan
    20 02:48:40 115 Chei Razvan
    21 02:49:55 307 Andrei Emilian
    22 02:50:53 36 Mandreanu Petru
    23 02:51:13 89 Csomortani Eduard
    24 02:58:34 96 Runceanu Adrian Ionut
    25 03:06:30 117 Aconstantinei Mihai
    26 03:09:20 22 Cambos Emil
    27 03:13:49 75 Cozma Razvan
    28 03:18:13 140 Cazacu Eugen
    29 03:20:54 240 Todor Madalin-Ionut
    30 03:21:20 1 Moise Emil
    31 03:26:34 268 Ghiuru Andrei
    32 03:29:41 315 Clerfeuille Charly
    33 03:51:08 188 Pasatoiu Andrei Lucian
    34 03:53:13 120 Aparaschivei Andi
    35 04:08:19 58 Onicel Traian Teo
    Semimaraton 30-39 Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 02:05:53 37 Jitaru Florin
    2 02:08:52 59 Liteanu Lucian
    3 02:10:28 31 Dobrin Florian
    4 02:12:17 18 Szekely-Papp Cosmin
    5 02:12:25 228 Oana Horatiu
    6 02:13:11 46 Ghislain Mirand Tene Kamela
    7 02:17:33 111 Vrabie Catalin
    8 02:18:31 210 Grigoroae Andrei
    9 02:19:46 99 Coca Andrei Cosmin
    10 02:20:17 119 Stupu Petru
    11 02:21:17 185 Sandu Mihai
    12 02:23:25 259 Popescu Mihai Sorin
    13 02:27:29 292 Radulescu Razvan
    14 02:35:56 192 Tudor Paul
    15 02:36:42 322 Gyorgy Tiberiu
    16 02:37:02 43 Richita Adrian
    17 02:38:16 21 Munteanu Marian Mihai
    18 02:39:51 236 Chira Daniel
    19 02:39:54 112 Male Marian
    20 02:40:12 211 Constantin Adrian
    21 02:42:03 309 Engel Tobias
    22 02:43:51 208 Barbieru Razvan Gabriel
    23 02:49:41 142 Ionita Bogdan
    24 02:50:56 13 Molocea Florin
    25 02:51:07 2 Al Marii Lucian
    26 02:51:07 98 Glinta Florin
    27 02:51:34 3 Micu Florin
    28 02:52:21 171 Urian Florian
    29 02:52:52 28 Manolache Theodor
    30 02:57:42 271 Rotaru Constantin
    31 03:02:51 84 Loghin Emanuel
    32 03:09:20 33 Miron Remus Marian
    33 03:10:00 182 Stan Viorel
    34 03:10:16 167 Anghel Constantin-Madalin
    35 03:12:14 100 Muzellec Erwan
    36 03:16:21 232 Andrei Stefan
    37 03:18:53 57 Androne Sorin
    38 03:26:28 102 Coman Adrian
    39 03:29:43 155 Popa Ion-Daniel
    40 03:29:49 311 Gavrila Vlad
    41 03:31:20 38 Nita Eugen
    42 03:40:09 137 Andron Liviu
    43 03:47:41 170 Ciampi Marco
    44 03:51:08 67 Voica Ciprian
    45 04:08:19 314 Marcu Mihai
    46 04:13:49 164 Maxim Iulian
    47 04:24:51 264 Torok Aron
    48 04:24:51 265 Paval Constantin
    49 04:34:20 176 Tarnauca Bogdan
    50 04:36:20 256 Radu Adrian
    51 04:46:07 25 Grapa Valentin
    Semimaraton 40+ Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 02:04:09 204 Blajiu Gheorghe
    2 02:14:15 253 Tilea Pepi
    3 02:18:06 263 Shonn Christopher
    4 02:18:45 17 Munteanu Mihai Constantin
    5 02:45:04 158 Ion Ciprian
    6 02:50:01 177 Roman George Valentin
    7 02:51:30 248 Stoica Theodor
    8 02:52:20 172 Indreas Adrian
    9 02:53:26 141 Furnica Radu
    10 02:57:16 154 Falevici Cristian
    11 03:00:59 41 Tiba Adrian
    12 03:03:29 297 Bota Ioan
    13 03:05:43 103 Donos Constantin
    14 03:09:06 191 Tret Ioana
    15 03:18:05 138 Ionita Lucian
    16 03:23:59 85 Marinescu Daniel
    17 03:29:47 12 Ionescu Marian
    18 03:51:01 162 Draghici Vasile
    19 03:52:03 196 Chelmea Victor
    20 04:19:49 283 Voinea Sandel
    21 04:24:51 197 Neagu Gabriel
    22 04:32:37 219 Voina Mihnea Dan
    Semimaraton 16-29 Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 02:37:23 88 Herman Denisa
    2 02:38:47 291 Nitulescu Elena Gabriela
    3 02:55:05 64 Ilinca Dana
    4 02:58:34 79 State Alexandra
    5 03:04:10 19 Itu Rose-Marie
    6 03:12:19 71 Călinescu Mihaela
    7 03:17:38 51 Oancea Claudia
    8 03:34:44 156 Scintei Mihaela
    9 03:36:16 35 Mandreanu Diana
    10 03:40:00 206 Tarţa Monica – Cristina
    11 03:40:08 56 Lacatusu Lavinia Elena
    12 04:07:16 139 Enescu Octavia
    13 04:38:51 93 Arghira Delia
    14 04:46:06 34 Rosca Madalina
    15 06:16:19 97 Hoffmann Silvia
    Semimaraton 30-39 Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 02:27:45 290 Postica Iuliana
    2 02:39:31 118 Stupu Anca
    3 02:43:01 275 David Cornelia
    4 03:03:26 52 Pascu Marilena
    5 03:03:52 260 David Silvia
    6 03:06:18 44 Olivia Costea
    7 03:08:09 190 Damiean Irina Valentina
    8 03:09:06 237 Nechifor Mihaela
    9 03:27:18 49 Frith Roxana
    10 03:27:32 81 Loghin Elena
    11 04:02:16 90 Cheosep Melek
    12 04:02:35 310 Dragomir Iunia Madalina
    13 04:19:49 45 Richita Valentina
    14 04:34:18 175 Tarnauca Aniela
    15 06:16:20 220 Antonescu Silvia Gabriela
    Semimaraton 40+ Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 02:32:18 312 Zaituc Luminita
    2 02:36:49 101 Ciulei Ioana
    3 03:58:18 244 Alexandrescu Virginia Elena
    Maraton 18-29 Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 04:42:28 203 Hajnal Robert
    2 04:51:03 199 Iordache Adrian
    3 05:17:31 72 Lipalitov Alin
    4 05:24:32 174 Mahu Gabriel
    5 05:59:04 50 Darie Tica
    6 06:31:15 161 Savu Stefan
    7 06:59:16 106 Grigore Adrian
    8 07:04:39 70 Oprescu Cosmin Daniel
    9 07:58:19 47 Balint Ralf Herman
    10 08:15:02 136 Albert Mihai
    11 08:26:42 23 Verzea Gabriel
    DNF 62 Atanasiu Gabriel
    DNF 255 Cocis Tiberiu Teodor
    DNF 235 Hagatis Adrian
    DNF 76 Calin Daniel
    Maraton 30-39 Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 04:55:18 94 Vaipan Calin
    2 04:59:49 20 Itu Alexandru-Mihail
    3 05:16:21 4 Simion Florin
    4 05:31:53 83 Ber Adrian
    5 05:57:47 218 Taras Eugen
    6 06:01:02 63 Fintinariu Daniel
    7 06:05:55 277 Godeanu Mihai
    8 06:17:35 186 Tudor Tigau
    9 06:24:47 26 Feticu Marian Cristian
    10 06:34:06 91 Baobec Ilhan
    11 06:37:01 48 Bratu Toma
    12 06:43:20 39 Vuta Vlad
    13 06:44:36 15 Enoaie Cristian Florin
    14 07:10:49 267 Cojocaru George
    15 07:24:12 135 Ailiesiei Alexandru
    16 07:47:28 316 Burueana Silviu Felix
    17 08:20:29 128 Molnar Alexandru
    18 08:34:23 153 Roman Sorin-Victor
    19 08:34:26 198 Paun Manuel
    DNF 65 Alexa-Pop Olimpiu
    DNF 274 Grigorescu Sorin Mihai
    DNF 233 Radu Constantin-Bogdan
    Maraton Masculin 40+
    Loc Timp Numar Nume
    1 04:27:15 251 Laza Florin-Marcel
    2 04:31:02 86 Neagoe Ion Nusu
    3 05:25:33 30 Brandiburg Cristian
    4 05:49:47 53 Bucsa Cosmin
    5 06:29:55 243 Moldovan Dumitru
    6 06:46:33 74 Buburuz Simion
    7 06:53:17 159 Ilie Victor
    8 06:57:32 9 Drilea Gabriel
    9 07:04:32 5 Constantin Codrin
    10 07:46:08 7 Bica Liviu
    11 08:10:52 152 Scutelnicu Ovidiu
    12 08:34:51 201 Rosu Ilie
    Maraton 18-29 Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 05:53:32 68 Luchian Oana-Alina
    2 06:08:47 317 Alexandru Mariana
    Maraton 30-39 Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 07:32:20 32 Serban Oana
    2 08:34:07 272 Popa Monica
    DNF 77 Paznicu Adina
    Maraton 40+ Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 07:10:49 306 Ogawa Hiroko
    2 07:58:06 82 Moraru Anca
    Cros 16-29 Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 00:34:45 341 Pepene Paul
    2 00:37:10 324 Roman Rares
    3 00:38:01 261 Andrei Dragos Mihai
    4 00:40:49 230 Maftei Ionel
    5 00:43:32 282 Giurgi Stefes Daniel
    6 00:46:32 125 Fekete Andreas Robert
    7 00:46:38 104 Mocanu Gigel
    8 00:50:53 308 Roman Silviu
    9 00:51:35 134 Igna Andrei
    10 00:57:00 321 Duguleana Mihai
    11 00:57:46 227 Moldovan Bogdan
    12 01:01:45 333 Maior Sergiu
    13 01:01:45 332 Dusca Andrei
    Cros 30-39 Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 00:42:53 325 Coman Nicusor
    2 00:42:57 214 Onofrei Cristian
    3 00:48:19 95 Coltea Catalin
    4 00:49:31 194 Husu Adrian
    5 00:49:44 257 Girbacea Florin
    6 00:52:09 215 Dragoescu Ion-Damian
    7 00:54:12 323 Nicula Mihai
    8 00:54:56 132 Dobrin Lucian
    9 00:56:27 40 Bucur Adrian
    10 00:58:06 231 Feticu Mihail Florin
    11 01:01:12 189 Bustan Stefan Marcel
    12 01:01:24 131 Cioponea Mircea
    Cros 40+ Masculin
    Loc Timp Numar Nume
    1 00:42:37 195 Flucus Traian
    2 00:43:37 239 Einarsson Tomas
    3 00:52:56 258 Dumitru Gheorghe
    4 00:56:23 114 Horodinca Mihai Bogdan
    5 00:56:24 276 Pascale Gavrila
    6 00:57:44 285 Avromescu Welter Sorin
    7 01:07:05 224 Firtea Adrian
    8 01:07:52 304 Uteu Sunay
    9 01:09:53 129 Barbu Horatiu Nicolae
    10 01:11:47 284 Zota Daniel
    Cros 16-29 Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 00:43:16 269 Mutter Ingrid
    2 00:53:23 293 Panerati Alice
    3 00:54:51 124 Baicoianu Alexandra
    4 01:00:05 8 Cihodaru Andra
    5 01:02:47 209 Helm Tiffany
    6 01:03:07 234 Hriscu Simona
    7 01:03:36 193 Ivan Georgiana
    8 01:04:48 123 Dumitrescu Ioana
    9 01:05:56 16 Manole Ilona Ana
    10 01:07:27 226 Munteanu Alexandra Elena
    11 01:07:49 184 Mamina Laura
    12 01:11:45 24 Verzea Teodora
    13 01:16:54 122 Harbu Claudia
    14 01:19:07 212 Clim Andreea Florina
    15 01:32:50 278 Ivanovici Cristache Andrada
    Cros 30-39 Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 00:44:01 229 Callewaert Cindy
    2 00:58:32 305 Fodor Simona
    3 01:06:29 169 Barbu Geanina
    4 01:07:14 223 Firtea Magdolna-Ilona
    5 01:08:45 270 Ciubotaru Madalina
    6 01:11:54 241 Jiman Monica
    7 01:15:19 55 Dina Adriana Gabriela
    8 01:21:50 286 Muntean Monica
    9 01:25:20 29 Manolache Irina
    10 01:48:31 336 Abraham Annemarie
    Cros 40+ Feminin
    Loc Timp Numar Nume
    1 00:52:52 295 Mititelu Beatrice
    2 01:09:55 130 Barbu Cristina

     

    Editia I – 19 mai 2012

Comments are closed.